Edebiyattan kalırsam sınıfı geçer miyim?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar birinci yazılım 59, ikinci yazılım 17, edebiyat ortalama 38. İkinci dönem geçmek için edebiyat ortalamam 62 olması gerekiyor ancak sözlüler girilmedi, bu sözlüleri güya hoca, + ve -'lere göre verecek, ders içi etkinliklerimize, ders içinde yaptığımız şeylere göre. Ancak şu ana kadar hiç böyle olmadı, kafalarına göre veriyorlar, sinirime gidiyor bu. Eğer edebiyattan kalırsam sınıfı geçer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçiyorsun ancak sorunlu olarak, yani en fazla lise 4. sınıfa kadar vermen gerek yoksa diploma alamıyorsun. Ben de 9. sınıfım ve 72, 65 aldım galiba hoca bir cinlik yapmazsa geçiyorum.

Geçiyorsun ancak sorunlu olarak, yani en fazla lise 4. sınıfa kadar vermen gerek yoksa diploma alamıyorsun. Ben de 9. sınıfım ve 72, 65 aldım galiba hoca bir cinlik yapmazsa geçiyorum.
Benim için takdir, teşekkür önemli değil. Hocaları anlamıyorum Biri diyor ki " ew, derste ki durumunuza göre vereceğim sözlüyü, biri diyor ki, ew artı eksilere göre vericeğim not, halbuki adamına göre muamele yapıyor, ha bu yazılıdan şu notu almış o zaman bu adam değil. Ben anlamıyorum hocaları ya. Daha dün kopya çekmediğim halde kopya yazdı hoca yazılı süresi bitmişti bile 😡🤬🤬🤬🤬

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı