Edge kullanılır mı?

Edge daha hızlı.

Yazdığınızın aynısını bana yapman dışında bir sorun yok. Yapılan testlerde gördüklerim ve kendi deneyimlerim sonucu Edge daha hızlı diyebilirim. GX fanlığı sırası değil.

Konu hakkında en ufak bir fikrin yok, "GX" gördüğün mesaja beğenmedim atıyorsun. En başa bak sadece fikrimi belirtmişim, "bana göre" yazıyor. Sürü psikolojisi ile birisi ne yaparsa aynısını yapıyorsunuz, iradenizden şüphe duyuyorum. Kendi deneyimlerimi üstte aktardım, ilkokul çocuğu gibi tartışmaya girmenin lüzumu yok. Ben Edge düşmanlığı yapmıyorum, en hızlı iki tarayıcı olduklarını belirttim. Buradan sana ekmek çıkmaz, kendinle çelişiyorsun.

Konu hakkında en ufak bir fikrin yok, "GX" gördüğün mesaja beğenmedim atıyorsun. En başa bak sadece fikrimi belirtmişim, "bana göre" yazıyor. Sürü psikolojisi ile birisi ne yaparsa aynısını yapıyorsunuz, iradenizden şüphe duyuyorum. Kendi deneyimlerimi üstte aktardım, ilkokul çocuğu gibi tartışmaya girmenin lüzumu yok. Ben Edge düşmanlığı yapmıyorum, en hızlı iki tarayıcı olduklarını belirttim. Buradan sana ekmek çıkmaz, kendinle çelişiyorsun.
Ben kimsenin tepkisine bakmadım ve aynı senin yaptığın gibi kendi görüşümü belirttim. Edge daha hızlı dedim bitti. Çelişen bir şey görmek istiyorsan kendi mesajına bak.

Edge'yi ben Xbox'un bulut oyun hizmetinde daha iyi performans veriyor diye kullanıyorum onun dışında Chrome ve Opera benim gönlümün bebeği.

Ben şahsen Edge'yi seviyorum. Öneririm de. Sebebi ise dikey sekmeler, ekran bölme ve geliştirici araçlarındaki ekstralar. Gayet de hızlı bir tarayıcı. Ama bir sisteme bir tarayıcı kurmam gerekse ilk seçeneğim Firefox. Ayrıca gizlilik konusu aklına takılıyorsa Ungoogled Chromium var. Ona da bakabilirsin.

Edge canlı yayınlarda anlık çeviri yapabiliyor twitchte kullanıyorum yabancı kanallarda, Opera vpn olmazsa olmaz Chrome günlük her işime koşan tarayıcı hepsinin ayrı bi yeri var

Şu an en hızlısı Edge bende Edge kullanıyorum sanada öneririm fakat tercihen square page eklentisi yüklemek isteyebilirsin çünkü Edge ana sayfası pek hoş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı