Edge kullanılır mı?

Hocam Edge güzel bir tarayıcı ama ben Firefox kullanıyorum ve gayet memnunum. Tavsiye ederim, bir deneyin.

Bana göre Opera GX en iyisi. Tabii bilgisayarın RAM'i 8 GB'dan fazla ise. Ben 16gb ram ile kullanıyorum çok rahat ve kullanışlı.
4 GB RAM'le Opera GX kullanıp çok yavaş deyip mıy mıy yapmayın.

Chorome eklentilerini kullana bilmesi ,reklam engelleyicisi, sayfaları çevire bilmedi, dikey sekme modu, siteyi uygulama modunda kullanma gibi şeyler ve hızlı olması beni memnun etdi.

Altın bilgileri getirdim arkadaşlar,

Edge kullanırken açık sekmelerin Alt+Tab yapınca fazlalık yapmamasını istiyorsanız:
Ayarlar>>alt+sekme>>yalnızca açık pencereler.

Microsoft Rewards etkinleştirirseniz sitelerde arama yaptıkça puan kazanıp, CarrefourSA koton alışveriş kuponu ya da LoL 575RP gibi ödülleri alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sistemi yeni aldım. Bununla da kullanamayacaksak ne işe yarıyor ki :D

Sistemin 3 yıllık olunca sistem performansı düşmüyor. Yeni olması ile alakası yok.

@qgtiss
Hocam en sağlam 2 tarayıcı arasında seçim yapıyorsunuz şu anda. 🙂 Edge, Windows için en iyi şekilde optimize edilmiş tarayıcıdır. Opera GX ise yüksek donanımlı sistemler ve yüksek hızlı internetle kullanıldığında, istenilen performansın kat kat fazlasını veriyor. Opera GX gayet konforlu, kullanışlı ve hızlı bir tarayıcıdır. Konu hakkında bilgi sahibi olmadan ve tamamen sürü psikolojisi ile hareket eden bu Opera GX düşmanı kitleyi ciddiye almamanızı tavsiye ederim. Bir şeyleri savunuyorlar ama neyi savunduklarını kendileri de bilmiyorlar, ''beğenmedim'' atıp geçiyorlar. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı