Edge ö harfi yerine nokta koyuyor

Kusuo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Chrome bırakıp Edge geçtim ama Ö ve Ç harfi yerine nokta, virgül koyuyor.
Nokta, virgül yerine Ö, ç harflere basıyor nasıl düzeltebilirim?
Arama çubuğu Google arama çubuğuna ö koyabiliyorum ama Technopat vb yerlerde Ö, ç harfleri yok i basabiliyorum.

Chrome bırakıp Edge geçtim ama Ö ve Ç harfi yerine nokta, virgül nokta, virgül yerine bu harflere basıyor nasıl düzeltebilirim?
Arama çubuğu Google arama çubuğuna ö koyabiliyorum ama Technopat vb yerlerde Ö, ç harfleri yok i basabiliyorum.
Klavyeniz İngilizce olmuş. Türkçe-Q ayarlayın düzelir. Tarayıcı ayarlarına bakın.

Windows ayarlarından klavyenizi Türkçe'ye ayarlayın. İngilizce'de kalmış. Eğer ayarlarda Türkçe görünüyorsa program ayarlarına bakmanız lazım.

Edge kullanmadığım için ayarlarını çok bilmiyorum ama klavye ile alakalı bir ayar var mı? Eğer öyleyse İngilizce klavye kullanabiliyor olabilirsin şu anda.

Edge kullanmadığım için ayarlarını çok bilmiyorum ama klavye ile alakalı bir ayar var mı? Eğer öyleyse İngilizce klavye kullanabiliyor olabilirsin şu anda.
Sadece türk,e var 2 bir dil yokç

Sanal klavyede de yanlış yazıyor.
Ayrıca Ş ve I harfinde bir şey yok.

Şu an Brave'den girdim normal çalışıyor, Edge'de bir sorun var. Klavyede değil.

Son düzenleme:
Sadece türk,e var 2 bir dil yokç

Sanal klavyede de yanlış yazıyor.
Ayrıca Ş ve I harfinde bir şey yok.

Şu an Brave'den girdim normal çalışıyor, Edge'de bir sorun var. Klavyede değil.
Edge'in ayarlarında klavye ile alakalı bir şey olabilir mi demek istemiştim ben de zaten, kusura bakma biraz anlatım bozukluğu yapmışım😁

Edge'in ayarlarında klavye ile alakalı bir şey olabilir mi demek istemiştim ben de zaten, kusura bakma biraz anlatım bozukluğu yapmışım😁

Hocam anladım ben sizi Edge de 2 farklı dil seçilebiliyor sadece ben sildim sadece Türkçe var öneriniz başkasında işe yarayabilir kötü öneri değildi
Diğer 2 mesajımı diğer arkadaşlara söyledim size demedim, kendimi kötü hissetim😇.

Yeni konular

Geri
Yukarı