Edge setup tepki vermiyor

• Konuyu başlatan n3ujx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 284
Videoya baktım. Benim attığım sitede çevrimdışı paket var. Yani sizin yülediğiniz 1MB dosyanın, sunucuya bağlanıp indirmeye çalıştığı dosyalar. Bunu tarayıcı üzerinden indirip deneyin. Yukarıda bahsettim 1MB dosya indirme sunucusuna bağlanırken sorun yaşıyor olabilir. Çevrimdışı paket de sorun yaratırsa yazın.

Çevrimdışı paketi de yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.
Hiç bir şekilde o çevrimdışı paketi de aynı şekilde tepki vermiyor. Sadece bu program setuplarında böyle bir durum var diğer hiç bir exe'de bu sorunu yaşamıyorum.

Videoya baktım. Benim attığım sitede çevrimdışı paket var. Yani sizin yülediğiniz 1MB dosyanın, sunucuya bağlanıp indirmeye çalıştığı dosyalar. Bunu tarayıcı üzerinden indirip deneyin. Yukarıda bahsettim 1MB dosya indirme sunucusuna bağlanırken sorun yaşıyor olabilir. Çevrimdışı paket de sorun yaratırsa yazın.

Çevrimdışı paketi de yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Eki Görüntüle 1967901

İşletme yazmasına bakmayın. Çevrimdışı paketi yüklüyor. Çevrimdışı paket 150 MB civarı bir dosya. Bu dosyayı interneti olmayan bir bilgisayarda da Edge yüklemek için kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz yine hata verirse internet bağlantısını kesip test edin.
Bütün edge'ye ait sadece edge bakın diğer microsoft yazılımlarında böyle bir problem yok hiç bir hata vermeksizin setuplar tepki vermiyor.

O halde bağlantıdan sistem onarmayı deneyin.

Edge harici bir yazılım ile mi kaldırdınız? Belki bu yazılım bir sorun çıkarmış olabilir.
Bağlantıdaki Edge kaldırma aracını kullanarak kaldırın. Ek dosya vb. silsin. Sonra tekrar yüklemeyi deneyin.

Edge uygulamalar ve özellikler kısmında gözüküyor mu?

O halde bağlantıdan sistem onarmayı deneyin.

Edge harici bir yazılım ile mi kaldırdınız? Belki bu yazılım bir sorun çıkarmış olabilir.

Bağlantıdaki Edge kaldırma aracını kullanarak kaldırın. Ek dosya vb. silsin. Sonra tekrar yüklemeyi deneyin.
sordum ile kaldırmıştım sonuç bu oldu. üstekini deneyeceğim.

Ayrıca Windows sürüm güncellemesi varsa onu da yükleyebilirsin. Sürüm güncellemelerinden sonra temel bileşenler yeniden yüklenir. Edge sorununu Windows da çözebilir. Microsoft Store, Windows update onarım gidericilerini de deneyebilirsiniz.

Ayrıca Windows sürüm güncellemesi varsa onu da yükleyebilirsin. Sürüm güncellemelerinden sonra temel bileşenler yeniden yüklenir. Edge sorununu Windows da çözebilir. Microsoft Store, Windows update onarım gidericilerini de deneyebilirsiniz.
Güncelleme yok windows sorun gider seçeneğini de denedim ama nafile ne lanet bir şeye denk geldim analamadım. :)

Tek çözümü bilgisayarı sıfırlamak oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı