Edge ve Chrome koyu tema farkı

ilkxr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Chrome kullanıyorum ve kardeşim Edge kullanıyor. Onun tarayıcısına koyu tema adlı özellik gelmiş fakat bana gelmedi Chrome ayarlarından(chrome://flags) açıyorum fakat bu sefer koyu tema gözüme hoş gelmiyor. Edge'de olan koyu temayı nasıl Chrome'da yaparım?

koyuedge1.PNG
koyuchrome.PNG

İkisi farklı tarayıcı. Edge kara teması büyük ihtimalle Chrome ile uyumlu değil. Eklenti kurarak yapabilirsiniz, ama Edge gibi aynısını bulmanız çok zor.

Merhaba arkadaşlar, ben Chrome kullanıyorum ve kardeşim Edge kullanıyor. Onun tarayıcısına koyu tema adlı özellik gelmiş fakat bana gelmedi Chrome ayarlarından(Chrome://flags) açıyorum fakat bu sefer koyu tema gözüme hoş gelmiyor. Edge'de olan koyu temayı nasıl Chrome'da yaparım?

Eki Görüntüle 1110781Eki Görüntüle 1110784

Maalesef yapamazsın ama temayı özelleştirerek aynı tonlardaki renkleri ayarlayabilirsin.

Hayır yapamazsın. Edge kullan bence harika tarayıcı ben Linux'ta bile Edge kullanıyorum.

Hayır yapamazsın. Edge kullan bence harika tarayıcı ben Linux'ta bile Edge kullanıyorum.

Genel bir yavaşlık var bende mesela ilk açılışta Google'dan daha yavaş açılıyor bir ayarı falan var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı