Edge'de random çıkan siteler nasıl engellenir?

Ha, onu nasıl yapıyoruz hocam pek bir bilgim yok kusura bakmayın :D.

Arama motoru olarak DuckDuckGo dışında hepsi de var mı listede? Şu an bilgisayar açık değil mobildeyim bakamıyorum. Arama motorları arasında hangisini önerirsiniz DuckDuckGo dışında?
DuckDuckGo dışında Yandex öneririm. Sonuçları daha isabetli. DuckDuckGo'yu uzun zamandır deneyimliyorum. Diğerleri kadar büyük veri tabanı yok gibi görünüyor.

Edge ayarlarına girdiğinde solda arama motoru değişme seçeneğini göreceksin. Listede Yandex yoksa, yandex.com.tr'ye gir ve adres çubuğuna sağ tıklayıp (varsa) arama motoru olarak ekle seçeneğine bas.

Son zamanlarda ben de çok karşılaşıyorum. İhtiyacım olduğu anda abuk subuk siteler çıkıyor. Girince de reklamlarla dolu sitelere atıyor ve garip bir şekilde hem farklı istelerin kopya metinleri çıkıyor hem de google hiçbir şey yapmıyor.

1676117008655.png

Aynı şey gece bana da olmuştu. Hatırlayamıyorum; biraz aşağı indiğimde, sekmenin sonunda bir tuş gözüküyordu (hatırlamıyorum, aramaya uygun sonuçlar göster gibi birşeydi) ona bastığımda sayfa yenilendi ve aramama uygun sonuçlar çıkmaya başladı.

1676117206288.png

Başka rastlamadım daha, ayrıca o tuşu bir daha göremiyorum her nedense...

Geri
Yukarı