Edit İşlemleri İçin En İyi İşletim Sistemi Nedir?

Edit İşlemleri İçin En İyi İşletim Sistemi Hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    11

Türker Bayazıt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat üyeleri.
Ben Adobe Photoshop CC ve Adobe Premiere Pro CC gibi programları yeni kullanmaya başladım. Sizce en uygun işletim sistemi hangisidir ? Eğer aralarında bir fark varsa lütfen açıklar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac Os X Yosemite hızlı bir sistem. Bu yüzden tabikide render için en iyisidir. Ama unutmaman gereken bir şey var. Render için işletim sisteminden önce işlemci'nin kuvvetli olması lazım.

Profesyonellerin çoğu işletim sistemi olarak Mac kullanırlar, video edit programları arasında da daha çok Final Cut tercih edilir.Ancak son zamanlarda Adobe da şanını artırmış gözüküyor.Nitekim diğer programlar arasında kolay bir şekilde uyumluluk desteği var. Kolayca bir edit programından diğerine projelerinizi aktarabiliyorsunuz.

En iyi işletim sistemi Windows 10 dur çünkü adobe ile uyumlu ve 3d cisimleri algılayabilir onlar için animasyon ekletebilir hemde adobe nin yeni çıkacak sürümleri windows 8.1 üstü olucak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı