En iyi edit programı nedir?

After Effects'i yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve henüz öyle bir duruma şahit olmadım. Bahsettiğiniz şey sanırım Dynamic Link ve bu yapının amacı aynı anda birden fazla Adobe programıyla çalışırken senkronizasyonu kolaylaştırmak

Mesela Premiere'de bir edit yapıp onu After Effects'te anında açabilirsiniz. Ayrıca direkt program desteğine bir örnek vermek gerekirse Photoshop/Illustrator'da yaptığınız çalışmayı direkt After Effects projenize koyup her layerı tek tek yönetebilirsiniz.

Eğer After Effects'in son sürümünü edinirseniz hiçbir ekstra programa ihtiyacınız yok. Eğer eski sürümlerini alırsanız H.264 çıktı alabilmek için Media Encoder gerekiyor.

Eğer freelancerlık yapacaksanız kullanabilirsiniz. Ancak plugin yapıp satacaksanız veya plugin alacaksanız şunu hatırlatmak isterim.

Videohive'da DaVinci Resolve için yapılmış ürünlerin sayısı 3500 civarında. After Effects için ise 84500 civarında. :D

Yine de para vermek istemiyorsanız DaVinci kullanılabilir. Ancak unutmayın After Effects ve Premiere'e verilen destek çok ama çok daha yüksektir.

Sonuç olarak bu programların hiçbiri tam olarak kötü değil, dilediğinizi kullanın.
Sağ olun hocam. Ben önce bi Resolve ile başlayayım da. Sonra para kazanmaya başladığımda After Effects falan alırım.
Eğer freelancerlık yapacaksanız kullanabilirsiniz. Ancak plugin yapıp satacaksanız veya plugin alacaksanız şunu hatırlatmak isterim.

Videohive'da DaVinci Resolve için yapılmış ürünlerin sayısı 3500 civarında. After Effects için ise 84500 civarında. :D

Yine de para vermek istemiyorsanız DaVinci kullanılabilir. Ancak unutmayın After Effects ve Premiere'e verilen destek çok ama çok daha yüksektir.
Hocam plugin satacaksam DaVinci Resolve daha mantıklı değil mi?
81000 daha az eklentisi var.😂
Resolve'da olmayan eklentileri yapıp koysam iyi para eder herhalde.

Bir de hocam DaVinci Resolve'yi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda gördüm.
Ondan biraz ısrar ediyor gibiyim.

Hocam plugin satacaksam DaVinci Resolve daha mantıklı değil mi?
81000 daha az eklentisi var.😂
Resolve'da olmayan eklentileri yapıp koysam iyi para eder herhalde.
Yani hocam Resolve'da eklenti yoksa sebebi daha az müşteri olması değil mi? Bilmiyorum, denemek lazım. Ancak hevesliyseniz direkt Resolve'dan başlayın, bir şeyler öğrenmek için daha fazla motive olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı