Grafik ve Web Tasarım için en ideal PC ve işletim sistemi nedir?

MY49

Hectopat
Daha fazla  
Grafik, web tasarım ve oyunlar ile uğraşmaktayım. Sizce hangi PC benim için en uygun olabilir. Ayrıca grafik ve web tasarım için kullanılan en iyi kasmayan işletim sistemi sizce nedir? Bu iki sorunun yanıtlarını ayrı ayrı yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, öncelikle grafik, web tasarım işiyle ciddi anlamda uğraşıyorsanız "Mac" almanızı öneririm. Gelelim hem oyun hem de iş bilgisayarına
(uzun uzun, parça parça detaya giremeyeceğim.) W8.1 işletim sistemine sahip; i7 işlemci, 500 ila 1000 tl arasında bir ekran kartı, 16 GB ram, 120 GB SSD ve son olarak da 1 TB Harddisk alman gerekecektir.

(Temel birleşenleri yazdım, eksikler mevcuttur.)

Merhaba, öncelikle grafik, web tasarım işiyle ciddi anlamda uğraşıyorsanız "Mac" almanızı öneririm. Gelelim hem oyun hem de iş bilgisayarına
(uzun uzun, parça parça detaya giremeyeceğim.) W8.1 işletim sistemine sahip; i7 işlemci, 500 ila 1000 tl arasında bir ekran kartı, 16 GB ram, 120 GB SSD ve son olarak da 1 TB Harddisk alman gerekecektir.

(Temel birleşenleri yazdım, eksikler mevcuttur.)
Cevap için çok teşekkür ediyorum. Şuanki sistemim ile idare etmeye çalışacağım. Hangi işletim sistemini kullanmamı tavsiye edersiniz?
Sistemim:
Intel Core2 Duo CPU E7300 2.66 GHz (Overclock yaptım ve 3.00 GHz olmuştur.)
2GB RAM
ATI Radeon 4600 Series 1GB
1TB Harddisk

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı