Edit programı önerisi

Azulaa

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. Edit programı almak istiyorum. Adobe Photoshop almak istiyordum ama fiyatı çok pahalı geldi. Bedava edit programı öneriniz var mı? İlla bedava olmasına gerek yok. 10-15 lira altı olursa iyi olur. Şu an Moviva Suite kullanıyorum ama istediğim şeyler yok ve biraz eski kalıyor.

Sağlam bir edit programı istiyorsanız mecburen para vermeniz lazım. Parayı gözden çıkarırsanız tavsiyem Sony Vegas olucaktır.
DaVinci Resolve veya Lightworks çok iyi editörler ve bedavalar. Artık şu bir şeyin güzel olması için Pahalı olması lazım algısını bırakın.
Kardeşim Movavi kulandım ilk ve orta seviyede iyi Camtasia'da yüksek ve orta seviyede iyi. Tavsiye ederim.
Movavi'de Watermark var.

DaVinci Resolve veya Lightworks çok iyi editörler ve bedavalar. Artık şu bir şeyin güzel olması için Pahalı olması lazım algısını bırakın.
İki uygulamayıda kullanmadım o yüzden bilmiyorum ve bir şeyin güzel olması için pahalı olması algısında da değilim. Arkadaşa orta ve üst seviye alabileceği bir profesyonel bakımda edit programı verdim.

İki uygulamayıda kullanmadım o yüzden bilmiyorum ve bir şeyin güzel olması için pahalı olması algısında da değilim. Arkadaşa orta ve üst seviye alabileceği bir profesyonel bakımda edit programı verdim.
Arkadaş başlangıç seviyesinde, Edit dünyasına yeni giren birine Vegas Pro tavsiye etmek saçma.

Geri
Yukarı