Edit videom nasıl olmuş?

Reklam yaptığın besbelli adamım kaçmaya çalışma. İnsanların düşüncesini gerçekten alma gibi bir eylemi kim yapabilirki ? Sazan avlamaya çalışıyorsun.
Reklam yapsam para basar giderim izlenme kasarım, burada benim neden reklam gibi bir amacım olabilir? Para kazanmaya ya da reklam yapmaya ihtiyacım yok, bugün Youtube'dan ya da başka bir video-internet platformundan hiçbir şekilde para kazanmadım, bu işi de zevk için yapıyorum. Bilip bilmeden iftira atıp, çamur atıyorsun. Bandan bahsediyorsun, açıkçası hiç umrumda değil banlanıp banlanmamak. O işlere takılmıyorum sizin gibi. Reklam diyorsunuz, komik :D

Zamanında KimYooShin diye bir kanal vardı sanırsam. Komik videolar yapardı. Özellikle bir videosu çok patlamıştı. Komik videolar için bakabilirsin.

Oyun videoları için de Superstitum'a bakabilirsin.

Yaptığın video için ise başlangıç seviyesi diyebilirim. Özgün içerikler yapman faydana olur.

Eğer gerçekten o amaçla açılmış bir konuysa gelin beni trafiğin önüne atın.
Benim bu forumda editim nasıl olmuş konularım var. Konularımdan hiç biri reklam yapmaya yönelik değil, hatalarımı anlamak ve onlardan ders çıkarmak adına açılan konulardı. Neden bu kadar zorunuza gitti? Bu adam veya ben edit videomun reklamını yaptık diyelim hadi, ne kazanacağım? Para kazanamayız normal olarak, izlenme kazanıp elime ne geçebilir ki? İzlenme kazanmak için buraya edit videom nasıl olmuş konusu açan adam zaten ego mastürbasyonu yapmaya gelmiştir. Ancak ben bu dostumun böyle bir amacı olduğunu düşünmüyorum.

Konuyu resmen, trafiğin önüne atmışsınız zaten.
@emirrr, güzel olmuş kardeşim. Emeğine sağlık.
Teşekkür ederim, boşverin uğraşmaya değmez.
Zamanında KimYooShin diye bir kanal vardı sanırsam. Komik videolar yapardı. Özellikle bir videosu çok patlamıştı. Komik videolar için bakabilirsin.

Oyun videoları için de Superstitum'a bakabilirsin.

Yaptığın video için ise başlangıç seviyesi diyebilirim. Özgün içerikler yapman faydana olur.
Geçişlerde sorun yaşıyorum, aralıklarla ses kısaltıp açmada da sorun yaşıyorum. Sesi belli aralıklarda kısıp belli aralarda yükseltebileceğim bir program var mı?

Benim bu forumda editim nasıl olmuş konularım var. Konularımdan hiç biri reklam yapmaya yönelik değil, hatalarımı anlamak ve onlardan ders çıkarmak adına açılan konulardı. Neden bu kadar zorunuza gitti? Bu adam veya ben edit videomun reklamını yaptık diyelim hadi, ne kazanacağım? Para kazanamayız normal olarak, izlenme kazanıp elime ne geçebilir ki? İzlenme kazanmak için buraya edit videom nasıl olmuş konusu açan adam zaten ego mastürbasyonu yapmaya gelmiştir. Ancak ben bu dostumun böyle bir amacı olduğunu düşünmüyorum.
Zoruma falan gitmedi. Sadece insanların bir yerde reklam yapmalarından hoşlanmıyorum. Özellikle burada. Demişsin izlenmeden elimize ne geçebilir şu geçebilir canım benim Youtube'nin para kazanma sınırlarını açıp para kazanmaya başlayabilirsin buda buna bir örnektir.

Geri
Yukarı