Edite 10 üzerinden puanınız nedir?

10/7, az önceki yorum gibi parlaklık biraz daha kısılabilirdi ve en baştaki yazı kısa süreli gelip gittiği için belirgin ve hızlıca okunabilir anlaşılabilir olması lazım.
Merhaba,render alırken oluşan sorundan dolayı video solgun olmuş.Kusura bakmayın.Yorumunuz için teşekkürler.
Güzel olmuş 10/10 aykut elması görünce gülesim geldi.
Teşekkür ederim yorumunuz için "Aykut Elmas"ın yeri farklı :).
Kusura bakmayın editi çok güzel ama artık bu tarz şeyler beni sıkmaya başladı. Hep sallanan video tarzı baymaya başladı artık.

Puan = 8
Kusurluk durum yok efendim.Önceki videoların altınada yazmıştım istek editlerinizi söylerseniz en iyi şekilde yapacağım.Yorumunuz için teşekkürler.

0.3 glow kullandım.Göze uygun olan değer 0.5.Bir sorun olmayacağını düşünerek glow ekledim.Onun harici şarkının marker yerlerine twixtor eklemezsem bir manası kalmaz markerların.Yorumunuz için teşekkürler.
Twixtor 2 marker arasına eklenir. Sanırım sen Pars Mazi izleyicisisin. Kendin öğrenmeye çalış. Bu arada glow sadece güzel bir görüntü katmak için var beyazlatmak için değil.

Gayet güzel ama ilk baştaki yazıyı keşke biraz daha beyaz yapsaydın. Tam beyaz yaparsan daha iyi olabilir böyle biraz görüyoruz ayıp oluyor.

Şaka bir yana 10/8 veriyorum gayet güzel.

Twixtor 2 marker arasına eklenir. Sanırım sen Pars Mazi izleyicisisin. Kendin öğrenmeye çalış. Bu arada glow sadece güzel bir görüntü katmak için var beyazlatmak için değil.
Pars mazi izleyicisi değilim.Packini kullanmaktayım onun harici kendi shakelerim bulunmakta.2 marker arasına eklenilirse shakeler de bozukluk oluyor.
Gayet güzel ama ilk baştaki yazıyı keşke biraz daha beyaz yapsaydın. Tam beyaz yaparsan daha iyi olabilir böyle biraz görüyoruz ayıp oluyor.
Render alırken glowlarda sorun çıkmış bir dahakine daha da dikkatli olacağım.Yorumunuz için teşekkürler.

Pars mazi izleyicisi değilim.Packini kullanmaktayım onun harici kendi shakelerim bulunmakta.2 marker arasına eklenilirse shakeler de bozukluk oluyor.

Render alırken glowlarda sorun çıkmış bir dahakine daha da dikkatli olacağım.Yorumunuz için teşekkürler.
Kendi shakense karışamam. Onun haricinde güzel olmuş.

Hocam sadece o yazıda değil genel olarak bir beyazlık var sanki videoda. Her şey silik duruyor onun dışında mis gibi edit olmuş elinize sağlık. Bir de şu editte kullandığınız şarkının adını verebilir misiniz hocam?

Hocam sadece o yazıda değil genel olarak bir beyazlık var sanki videoda. Her şey silik duruyor onun dışında mis gibi edit olmuş elinize sağlık. Bir de şu editte kullandığınız şarkının adını verebilir misiniz hocam?
Hocam renderdan kaynaklı belirttiğim gibi.Video'da kullandığım şarkını ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarkıya ben eklentilerde bulundum tamamen bana kalan bir şey onun harici orjinalı bu.

Geri
Yukarı