Edite 10 üzerinden puanınız nedir?

Baştaki yazı okunmuyor.
O hata videonun tümünde var resmen.Render alırken glowları değiştirmiş kusura bakmayın.
Aykut abinin olduğu her video güzeldir 😀 10 üzerinden 11.
Yorumunuz için teşekkürler.
8/10
Sebebi ise suratta herhangi bir gülümseme bırakmaması (Kendine Müzisyen bölümü dışında.)
Ancak onun dışında gayet iyi.
Yorumunuz için teşekkürler.Mood editler yapacağım yakın zamanda o zaman en ufak gülümseme oluşturabilirsem ne mutlu bana :).
10 üzerinden 9 edit harika olmuş geçişler çok hoş olmuş filtre göz yormuyor 1 puanımı farklı geçişler kullanmadığınız için kırdım.
Farklı geçişler eklemedim.Sebebi ise video kalitesi 244p olduğu için geçiş eklediğimde videonun yarısı piksel oluyordu resmen en iyisi zoom in geçişi.Yorumunuz için teşekkürler.

Kullanılan klipler 2014 yılından alınma çoğu.Kalite benden kaynaklı değil.İkinci ritim yerinde bunu dikkate alarak farklı klipler.Parlaklıkla oynanmadı glowdan dolayı glowuda çok kısmıştım.Yorumunuz için teşekkürler :).

Yorumunuz için teşekkürler.Sizin fikriniz saygı duyuyorum.

Şarkı değişebilir.

7/10
Baştaki yazı beyaz olduğu için okunamıyor.
Genel olarak videoların çözünürlüğü az geldi.
KendineMüzisyen’in klibinde arkada chat ve uygulamaların gözükmesi kötü olmuş.
Onun dışında genel olarak beğendim.

7/10
Baştaki yazı beyaz olduğu için okunamıyor.
Genel olarak videoların çözünürlüğü az geldi.
KendineMüzisyen’in klibinde arkada chat ve uygulamaların gözükmesi kötü olmuş.
Onun dışında genel olarak beğendim.
Arkaya uyumlu bir overlay "klip" bulamadığımdan ötürü.Yorumunuz için teşekkürler.
Şarkı değişebilir.
Bir sonraki moodlukta şarkıyı değiştireceğim.Yorumunuz için teşekkürler.

10/7, az önceki yorum gibi parlaklık biraz daha kısılabilirdi ve en baştaki yazı kısa süreli gelip gittiği için belirgin ve hızlıca okunabilir anlaşılabilir olması lazım.

10/4 nedeni;
Twixtor'a çok abanmışın. Hele glowdan gözümüz ağrıdı. Markerlar hoş. Fakat geçişlerde daha başka shakeler kullanabilirdin.
0.3 glow kullandım.Göze uygun olan değer 0.5.Bir sorun olmayacağını düşünerek glow ekledim.Onun harici şarkının marker yerlerine twixtor eklemezsem bir manası kalmaz markerların.Yorumunuz için teşekkürler.

Geri
Yukarı