Editim nasıl olmuş?

Dostlar daha önce atmıştım lakin eksikler var denmişti. Şimdi yeniden atıyorum, bu sefer beğenirsiniz umarım. Eksiklerimi belirtirseniz güzel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3 parça video ile pek fazla bir etkiyi yaratmamış olsa da ilk deneyimler için iyidir. Size tavsiyem, videoları çoğaltın ve video geçişlerini bu sayede daha hızlı atlatırsanız daha yerinde olacak sanırım. O zaman müzikteki ritimlere göre de geçişleri denk düşürmekte daha iyi olur video sayısı çok olursa. Ne kadar video o kadar geçiş efekt ve yerinde ses kullanımı.😉

Geçişler biraz daha hızlı olabilir, bence eh eğer başlangıçsa.

Mobilden yapıyorum ondan dolayı.

Güzel olmuş napim diyen kedi bunu beğendi.

Fena değil.
Sick olmus, 0:05 spraysiz HS guzel olurdu.

Güzel olmuş, ellerine sağlık.
Teşekkür ederim :)

Çocuk belli ki yeni başlamış bu işe iğrenç yazıp heves kırmaya gerek var mı?

Yok hocam normalde edit yapıyordum ama oyun videosu editleriydi,mobilden yapiyorum.
After Effects, Premiere Pro kaldircak sistemim var ama yakında öğrenmeye başlıyacağım.

Bu bir eleştiri değil. Beğenmediysen neden beğenmediğini ve eksiklerini söylemen gerekiyor, iğrenç yazmakla olmuyor maalesef.

Katılıyorum.

Dostlar daha önce atmıştım lakin eksikler var denmişti. Şimdi yeniden atıyorum, bu sefer beğenirsiniz umarım. Eksiklerimi belirtirseniz güzel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel ama geçişlerde ışıklı mışıklı şeyler koysa daha iyi olur.

Mükemmel ❤️ convertible.

Teşekkürler 😍

Güzel ama geçişlerde ışıklı mışıklı şeyler koysa daha iyi olur.

After Effects öğreneceğim yakında öğrendikten sonra onları yapabilirim ancak.

Valorant'ı gömmeniz dışında fena değil geçişler daha hızlı olsa ve biraz daha uzun olsa daha iyi olurmuş.

İki oyunuda oynuyorum ama bence vuruş hissiyatı açısından Valorant kötü ama iyi oyun yine de.

Teşekkürler 😍

After Effects öğreneceğim yakında öğrendikten sonra onları yapabilirim ancak.

İki oyunuda oynuyorum ama bence vuruş hissiyatı açısından Valorant kötü ama iyi oyun yine de.
Vuruş hissi konusuna katılıyorum bende cs den ilk geçtiğimde çok kötü bulmuştum hatta üç kere cs ye geri geçtim ama diğer artıları düşünüldüğünde gayet iyi bir oyun. Aynı şekilde CS GO da iyi bir oyun ara sıra hala oynuyorum ancak rekabetçide oyun bulamamasına gıcık oluyorum.

Geri
Yukarı