Editler nasıl?

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Selam, dostlar.
Bildiginiz uzere CS:GO devri kapandi ve insanlar 2 hafta gecmesine ragmen CS:GO'ya ozlem duyuyorlar. Onume bir video cikti ve videoyu bir tik daha gelistirmek istedim. Sizce basarabilmis miyim?

Orijinal video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim editledigim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Berkay Küçük Koçak , @PargalıMuharremPasha dostlar neden begenmediniz acaba?

Son düzenleme:
Siyah - beyaz ve Why you bully me yazısı dışında birşey göremedim. İcon kısmı güzel olmuş gerçi ama çok da bir etkisi yok.

Yazılar ve filtreler hariç hiçbir fark yok. Re-Edit diye yayınlayarak yapan kişinin bir nevi emeğini çalmışsın.

Aciklamada videoyu yapan kisiyi etiketledim, dostum. O yuzden bir problem goremiyorum. Ayrica videonun seslerinde, efektlerinde ve iceriginde onemli degisiklikler yaptigimi dusunuyorum. Bir suru sey yaptigim icin sadece yazilar ve filtreler yorumunu kabul edemiyorum.

Aciklamada videoyu yapan kisiyi etiketledim, dostum. O yuzden bir problem goremiyorum. Ayrica videonun seslerinde, efektlerinde ve iceriginde onemli degisiklikler yaptığımi dusunuyorum. Bir suru şey yaptığım icin sadece yazilar ve filtreler yorumunu kabul edemiyorum.

Açıklamaya bakmadığım için etiketlediğini görmedim fakat adamdan izin alman gerekmez miydi? Ayrıca "Başarabilmiş miyim?" diye soru sorup yorum bekleyipte yorumunu kabul edemiyorum demende bir garip. Profesyonel video editör değilim fakat dışarıdan bakan bir göz olarak seslerini bariz bir şekilde ayırt etmemi bekleyemezsin. Şahsi fikrim olarak orijinal videosuna göre yazı ve filtre efektleri hariç bir farkını hissetmedim.

Açıklamaya bakmadığım için etiketlediğini görmedim fakat adamdan izin alman gerekmez miydi?
Cogu kisi ne yorumlara ne de gelen mesajlara bakmadigi icin ugrasmak istemedim. Zaten videoyu gorurse ve rahatsiz olup kaldirmami rica ederse, tabii ki kaldiririm.
Ayrıca "Başarabilmiş miyim?" diye soru sorup yorum bekleyipte yorumunu kabul edemiyorum demende bir garip.
Burasi bir forum. Acilan konular uzerine insanlar tartisma yurutuyor. Orjinal videodan pek farkli olmadigini soyledin ve ben de bunun karsiliginda farklarin oldugunu, dikkatli bakman gerektigini soyledim.
Profesyonel video editör değilim fakat dışarıdan bakan bir göz olarak seslerini bariz bir şekilde ayırt etmemi bekleyemezsin. Şahsi fikrim olarak orijinal videosuna göre yazı ve filtre efektleri hariç bir farkını hissetmedim.
Farklari anlayabilmen icin bence profesyonel video editoru olman gerekmiyor. Sadece dikkatli izlesen ve dinlesen yeterliydi. Ustte de belirttigim gibi amacim videoyu degistirmek degildi. Uzerinde oynayarak daha guzel bir video yapmakti.

Peki sence yaptigim video nasil olmaliydi? Neler eklesem veya degistirsem farkli bir video olurdu?

Yeni konular

Geri
Yukarı