Ne tür editler yapmalıyım?

1kedi7beni

Centipat
Daha fazla  
Edit yapmaya merak sardım. Hangi programı kullanarak ne editleri yapmalıyım? Şu anda kullanımı kolay olduğu için CapCut PC sürümü kullanıyorum. Biraz daha hüzünlü ve havalı tarzda editler hoşuma gidiyor. Bu işe zaman ayırmak istiyorum. İlk editim YouTube'da muhtemelen kaldıracağım, çünkü çok rezalet oldu.

Videoyu en sevdiğim dizi olan Kurtlar Vadisi'nin bir editi olarak yaptım. Polat Alemdar gangsta paradise herkes yaptığı bir editti ve ben de ilk editim olduğu için berbat yapmıştım. Şu anda daha iyi durumdayım. Videoda sol üstte kocaman bir "RAC10"vadisi yazısı var. Videoları aldığım kanal isimleri gözükmesin diye, çok çirkin oldu. Ayrıca videonun sonuna bana ait olmayan kısa bir edit koymuşum, o da işi bozdu ve videoda rezil mavi bir filtre var. Sizce ne yapmalıyım? Hangi programı kullanmalıyım? Biliyorum edit aşırı kötü ama bu işe zaman ayırmak istiyorum. Utanarak videoyu buraya bırakıyorum. Ne önerirsiniz? Dalga geçmezseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulama olarak CapCut PC fena değil. Kullanmaya devam edebilirsiniz. Onun dışında Shorts kısmında yayınlanacak kısa editler yapabilirsiniz onları daha fazla kişi görüyor. Konu olarak ilginizi çeken şeyleri yapabilirsiniz.

Edit ile vakit kaybetmek yerine kendinizi pazarlayıp uzun süreli montaj için para kazanabilirsiniz.
En azından gelir kaynağınız olur. Bu arada Adobe tercih edilebilir her iş için.
16 yaşındayım okuldan kalan vaktim ile tek başıma o kadar gelişeceğimii sanmıyorum adobe yanında isepc m after effects veya premiere yi kaldıracak kadar güçlü değil ama dediğinizi yapıcam bu işe zaman ayırıcağım.

aayrıca videoyu ben silmedim telif hakkından dolayı kaldırıldı.

16 yaşındayım okuldan kalan vaktim ile tek başıma o kadar gelişeceğimii sanmıyorum Adobe yanında isepc m After Effects veya Premiere'yi kaldıracak kadar güçlü değil ama dediğinizi yapacağım bu işe zaman ayırıcağım.

İngilizceye ağırlık verin okul sürecinde. CapCut PC kullanıp ünlü olma yolunda ilerleyenlerin (YouTuber veya yayıncı) ile anlaşarak videolarını montajlayıp İngilizce kursu veya PC upgrade için para biriktirebilirsiniz yavaş yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı