Editlerim nasıl?

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
3, 4 saat uzerine calisip yaptığım editler. Sizce nasıl olmuslar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

12 Ağustos 2023:
Selamlar, dostlar.

Gecenlerde de bunun gibi bir konu acmistim ve bazi arkadaslarin onerilerini dikkate alaraktan yeni bir edit yaptim. Yaklasik 1 saatimi aldi, sizce nasil?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilk önce kendi düşüncellerimi ekleyim bu videoların editleri olmuş ancak 3 4 saat neden bu kadar uğraştın 3 4 saatte daha iyi bir iş çıkarılabilirdi ama yine de eline sağlık.

1. editin güzel olmuş. Havayı yakalamışsın. Ama 2. edit için aynı şeyi söyleyemem. Müzik seçimi pek hoşuma gitmedi. Daha gaza getiren bir müzik seçimi olsa daha güzel olabilir ve edit çok sade kalmış. Kavga olan bir yerde daha hızlı editler güzel oluyor. Eline sağlık.

Beni pek sarmadı Reels izlerken görsem izlemem geçerim. Sevenler elbette olur fakat bana hitap etmed. Eline sağlık.

1. editin güzel olmuş. Havayı yakalamışsın. Ama 2. edit için aynı şeyi söyleyemem. Müzik seçimi pek hoşuma gitmedi. Daha gaza getiren bir müzik seçimi olsa daha güzel olabilir ve edit çok sade kalmış. Kavga olan bir yerde daha hızlı editler güzel oluyor. Eline sağlık.

Ya aslinda Youtube'da ayni sarkiyla yapilmis bir editi gorup "bunun daha iyisini yaparim ben" deyip girdigim bir projeydi.

1 ve 2. video dahil en fazla 1 saat uğraştırıdı bence ama şarkıyı bulma videoyu kırpma falan uğraştırıdı yine de 01.30 anca sürerdi diye düşünüyorum.
Ben de hep kolay editleri bile 3 saatte yapıyorum çok dikkatli yapmaya çalışınca uğraşınca 3 saat de sürüyor bir de takıntılı olunca sürekli değiştirmek istiyorsun öyle vaktini harcıyorsun maalesef

Peki bu video hakkinda ne soyleyebilirsiniz?

@Semih Karataş @alicsndemir @Archeva666
Süper diğerleri de çok iyi.

Hocam bu videolar o kadar da zaman alacak videolar değil bu editler video seçimi vs ile toplam 1 saat alacak videolar. Ama yine de güzel

Yeni konular

Geri
Yukarı