Editlerim nasıl?

Affedersin ama bunu CapCut'dan. 10dakikaya yapılabilecek videolar.

Editimin nasil oldugunu sormama ragmen saatine takilmis olmaniz cok komigime gitti. Madem ki 10 dakikada hazirlanabilecek bir video projesi bu, diger bircok insanin yaptigi editin benimkinden bariz bir sekilde kotu oldugunu soylemem durumunda hala ayni fikirde misiniz?

3, 4 saat uzerine calisip yaptığım editler. Sizce nasıl olmuslar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

12 Ağustos 2023:
Selamlar, dostlar.

Gecenlerde de bunun gibi bir konu acmistim ve bazi arkadaslarin onerilerini dikkate alaraktan yeni bir edit yaptim. Yaklasik 1 saatimi aldi, sizce nasil?

Hocam merhabalar, ilk videoda şarkı videoya göre hızlı kalmış bu nedenden ötürü eksi puan alıyor onun dışında olay yakalanmış, yazı fontları daha güzel bir yazıya çevrilebilir.
İkinci video ise olmamış hocam. Sahne ile şarkı çok uyumsuz.

Atatürk Edit ise şöyle diyebilirim hocam, fikir ve koyduğunuz fotoğraflar güzel ancak bu tarz editlerde genelde can alıcı nokta videolar oluyor. Fotoğraflardan ziyade video eklemenizi öneririm ve 00:30'dan sonra hepimizin gönlünde yatan o mesaj gibi mesajları verirken böyle bir fon yerine yine video kullanmanızı tavsiye ederim. Örnek veriyorum son kısımda Atatürk'ün "Türk milleti zekidir!" kısmı koyulup sonrasına "Ata'm İzindeyiz!" yazılabilirdi.

Genel olarak şarkı ve video uyumuna dikkat ederseniz güzel işler yapabileceğinizi düşünüyorum.

Elinize emeğinize sağlık, yolunuzda başarılar.

Hocam merhabalar, ilk videoda şarkı videoya göre hızlı kalmış bu nedenden ötürü eksi puan alıyor onun dışında olay yakalanmış, yazı fontları daha güzel bir yazıya çevrilebilir.
İkinci video ise olmamış hocam. Sahne ile şarkı çok uyumsuz.

Atatürk Edit ise şöyle diyebilirim hocam, fikir ve koyduğunuz fotoğraflar güzel ancak bu tarz editlerde genelde can alıcı nokta videolar oluyor. Fotoğraflardan ziyade video eklemenizi öneririm ve 00:30'dan sonra hepimizin gönlünde yatan o mesaj gibi mesajları verirken böyle bir fon yerine yine video kullanmanızı tavsiye ederim. Örnek veriyorum son kısımda Atatürk'ün "Türk milleti zekidir!" kısmı koyulup sonrasına "Ata'm İzindeyiz!" yazılabilirdi.

Genel olarak şarkı ve video uyumuna dikkat ederseniz güzel işler yapabileceğinizi düşünüyorum.

Elinize emeğinize sağlık, yolunuzda başarılar.

Oncelikle tarafsiz elestiriniz icin tesekkur ederim.

Ilk video icin bir sey diyemeyecegim ancak diger videolar icin birkac sey soyleyebilirim.

Bu sarki ile yapilan bir tane daha deadpool editi gormustuk. Sarki ve sahne uyumu hicbir sekilde yoktu. Arkadasimla beraber izlemistik ve bir anda "ben daha iyisini yaparim" deyince yapmis bulundugum bir editti.

Ataturk editi icinde sunu soyleyebilirim. Sectigimiz sarki biraz da olsa guclu, kuvvetli hissetirdigi icin ayni zamanda uzucu ve karanlik hissettirdigi icin gorsel secimlerimi o yonde kullandim ancak dediginiz gibi Ataturk'un "Turk milleti zekidir." gibi sozlerini koyabilirdim.

Yorumunuz icin tekrardan tesekkur ederim.

Selamlar, dostlar.

Gecenlerde de bunun gibi bir konu acmistim ve bazi arkadaslarin onerilerini dikkate alaraktan yeni bir edit yaptim. Yaklasik 1 saatimi aldi, sizce nasil?

Yeni konular

Geri
Yukarı