EDM Müzikler için kulaklık tavsiyesi

BurakC

Kilopat
Daha fazla  
W& , Dannic, Hardwell, Tiesto, Nervo, Steve Angello, Micheal Burn, Otto knows, Swedish House Mafia, Showtek, Sebastian İngrosso, Armin Van Buuren, Arno Cost, Vicetone Vs.. DJ'leri dinlerim.

EDM & HOUSE & BİGROOM tarzında müzikler dinliyorum.

HD 407 Model Sennheiser marka kulaklık almıştım bundan önce 96 lira para verdim şaka gibi ...
Şuan da 50 lira.

Kulaklık kötü değildi garanti belgesini kaybettim jak + kablosunda sıkıntı olduğu için yenisini alacağım.

İllaha Sennheiser olmasına Gerek yok AKG - Audio Technica. vs... markalar olur lütfen Logitech g230 mudur nedir onun gibi yorumlar yapmayın.

Basslarının iyi olmasını elbette isterim fakat diğerlerini kesmesin yada ses yükseldikçe tizler yada basslar sevgili tribi gibi kulak tırmalamasın :ROFL:

Yukarıdaki Verdiğim müzik tarzları ve DJ'ler için 160 lira sınırı olan müzik kulaklığı verebilir misiniz ?

Teşekkürler (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'den alıcaksanız, Pioneer SE-MJ512 öneririm gerçekten fiyatının çok üstünde bir kulaklık, dışardan bakıldığında pek öyle gözükmüyor fakat ses kalitesi fiyat/performans olarak aşırı iyi bir kulaklık ekolayzer kullanarak (abartmadan ve doğru şekilde, farketmeden yanlış bir şekilde kullanma ihtimaliniz çok yüksek) performansını çok daha iyi yapabilirsiniz. Hem paranız cebinizde kalır.
Pioneer SE-MJ512: SE-MJ512-K HEADSET KULAKLIK (SİYAH)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı