Efe Aydal'ın amacı ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Podcast'lerini dinleyen biriyseniz sürekli "ben başta olunca" geyiğinin döndüğünü bilirsiniz. Bu geyiği biraz daha somutlaştırarak böyle bir video çekmiş. Tamamını henüz izlemedim ama izleyeceğim.

Ne kadar yobazca bir düşünce. Efe Aydal'ı tanımadığınıza yemin edebilirim. Lütfen tanımadığınız bir kişi hakkında, böylesine büyük ve resmi bir ortamda abuk subuk yazılar yazmayın.

Hocam birkaç din ile alakalı videosunu izledim hiç sevmiyor İslam dinini ve Müslüman olan insanları sevmiyor bence.

Bu adam FETÖ ülkede fink atarken FETÖ'yü eleştiren videolar çeken değerli birisi bence. Yürekli bir adam. Ama zannetmiyorum ki böyle siyasi şeylere girişsin.
Bu arada bir ekleme yapayım. Son zamanlarda izlemiyorum. Belki fikirleri değişmiş olabilir.

Podcast'lerini dinleyen biriyseniz sürekli "ben başta olunca" geyiğinin döndüğünü bilirsiniz. Bu geyiği biraz daha somutlaştırarak böyle bir video çekmiş. Tamamını henüz izlemedim ama izleyeceğim.
Aynen. Bir videosunda "CHP adam akıllı bir aday çıkarmazsa, ben aday olacağım artık" demişti. Mansur Yavaş'ın da bu yorumsuz duruşundan dolayı böyle bir şey yapabileceğini düşüntüm ister istemez. :)

Bana boş ve gereksiz geliyor bu işe kalkışsa bile önceden yaptığı saçma hareketler yüzünden alay konusu olur. Düşünsene oy verdiğin partinin genel başkanı birkaç sene önce çektiği videoda 'şaaak' diye bağırıp değişik hareketler yapıyor.

Bana boş ve gereksiz geliyor bu işe kalkışsa bile önceden yaptığı saçma hareketler yüzünden alay konusu olur. Düşünsene oy verdiğin partinin genel başkanı birkaç sene önce çektiği videoda 'şaaak' diye bağırıp değişik hareketler yapıyor.
Kimsenin, -hele ki şu zor zamanda- bu adamı alay konusu haline getirebileceğini düşünmüyorum. Getirseler bile devamı çok gelmez bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı