EFE UYGAÇ-STAR vs PQUEEN-TACTİC

Başka bir konuda böyle sistem buldum, fiyatı çok hoşuma gitti. Kesinlikle şu piyasa için düzgün sistem. İşlemci biraz güçsüz kalsa da 1660 Super'i rahatlıkla besler. +650 TL ekleyip R5 3600 takabiliyorsun.

Sistem gerçekten güzelmiş ama güvenilirlik bakımından hiç bilmediğim bir site.

R5 3600 ile birlikte yine 1.000 TL uyguna geliyor. Ancak sistemler arasındaki 250 GB SSD ve 8 GB Ram farkı soru işareti olabilir mi?
Başka bir konuda böyle sistem buldum, fiyatı çok hoşuma gitti. Kesinlikle şu piyasa için düzgün sistem. İşlemci biraz güçsüz kalsa da 1660 Super'i rahatlıkla besler. +650 TL ekleyip R5 3600 takabiliyorsun.

Promosyon olarak bu şekilde bir sistem de buldum. Buna ne dersiniz. Fiyatı uygun geldi.

Son düzenleme:
Sistem gerçekten güzelmiş ama güvenilirlik bakımından hiç bilmediğim bir site.

R5 3600 ile birlikte yine 1.000 TL uyguna geliyor. Ancak sistemler arasındaki 250 GB SSD ve 8 GB Ram farkı soru işareti olabilir mi?

Promosyon olarak bu şekilde bir sistem de buldum. Buna ne dersiniz. Fiyatı uygun geldi.

7000 TL alabilecekken 8600 vermiş olursun aynı sisteme kanka. 3500X ile 3100'ün çok bir farkı yok. Molecule PC de gayet güzel site.

7000 TL alabilecekken 8600 vermiş olursun aynı sisteme kanka. 3500X ile 3100'ün çok bir farkı yok. Molecule PC de gayet güzel site.

Benzer konuları da dolaştım. Bu sisteme çift slot x2 8 GB yapıp yine duruma R5 3600 veya R5 1600 ekleyip alınması uygun gözüküyor. RAM değişikliği yapacağım ancak açıkçası AF olmadığı için 1600 çok önerilmiyor gördüğüm kadarıyla. R5 3600 eklenme konusunda fiyat farkına emin değilim mevcut işlemci yeterli mi-darboğaz yapar mı-bütçeyi zorlamaya değer mi değmez mi? PSU konusunda FSP-Sharkoon için soru işaretleri var ama okuduğum kadarıyla FSP daha iyi. Ek olarak ben de fazladan aşağıdaki linkteki PSU mevcut, bunu kullanmaya devam edebilir miyim? Yoksa 4-5 yıldır aktif kullanımda olması ve diğerlerine göre 100W eksiğinin bulunması sorun çıkarır mı? Onun dışında sistem büyük ölçüde kafama yattı. Yorumlarınız ne olur? Teşekkürler.

Benzer konuları da dolaştım. Bu sisteme çift slot x2 8 GB yapıp yine duruma R5 3600 veya R5 1600 ekleyip alınması uygun gözüküyor. RAM değişikliği yapacağım ancak açıkçası AF olmadığı için 1600 çok önerilmiyor gördüğüm kadarıyla. R5 3600 eklenme konusunda fiyat farkına emin değilim mevcut işlemci yeterli mi-darboğaz yapar mı-bütçeyi zorlamaya değer mi değmez mi? PSU konusunda FSP-Sharkoon için soru işaretleri var ama okuduğum kadarıyla FSP daha iyi. Ek olarak ben de fazladan aşağıdaki linkteki PSU mevcut, bunu kullanmaya devam edebilir miyim? Yoksa 4-5 yıldır aktif kullanımda olması ve diğerlerine göre 100W eksiğinin bulunması sorun çıkarır mı? Onun dışında sistem büyük ölçüde kafama yattı. Yorumlarınız ne olur? Teşekkürler.

PSU kalitesini bilmiyorum ama 12V kanalından 425W verebilen bir PSU 1660 Super bir sistem için yeterli. Ben olsam 3600 ile alırdım. 3100 ile de darboğaz yapmaz fakat ileride ekran kartını güçlendirmek istesen öyle ortada kalacaksın.

SHP-650 hiçbir türlü mantıklı değil.

Benzer konuları da dolaştım. Bu sisteme çift slot X2 8 GB yapıp yine duruma R5 3600 veya R5 1600 ekleyip alınması uygun gözüküyor. RAM değişikliği yapacağım ancak açıkçası af olmadığı için 1600 çok önerilmiyor gördüğüm kadarıyla. R5 3600 eklenme konusunda fiyat farkına emin değilim mevcut işlemci yeterli mi-darboğaz yapar mı-bütçeyi zorlamaya değer mi değmez mi? PSU konusunda FSP-Sharkoon için soru işaretleri var ama okuduğum kadarıyla FSP daha iyi. Ek olarak ben de fazladan aşağıdaki linkteki PSU mevcut, bunu kullanmaya devam edebilir miyim? Yoksa 4-5 yıldır aktif kullanımda olması ve diğerlerine göre 100W eksiğinin bulunması sorun çıkarır mı? Onun dışında sistem büyük ölçüde kafama yattı. Yorumlarınız ne olur? Teşekkürler.

Molecule PC gayet güvenilir bir site alışveriş yaptım aynı sistemi aldım fakat işlemciyi özelleştirmeden R5 3600 yaptım mükemmel bir sistem.

Molecule PC gayet güvenilir bir site alışveriş yaptım aynı sistemi aldım fakat işlemciyi özelleştirmeden R5 3600 yaptım mükemmel bir sistem.
Bu sistem kafama yattı gerçekten. Ancak RAM ve işlemci yükseltmesinden sonra sistemin geldiği fiyat, aşağıda linklerini paylaştığım sistemlerle neredeyse aynı. Sizden ricam bu iki sistem ve üstüne RAM ve işlemci yükseltmesinden sonra neon ms arasında 3lü bir kıyaslama yapmanız mümkün mü. 1 hafta içerisinde hazır bir sistem alacağım muhtemelen. Ayrı bir konu da açabilirim ama yorumlarınızı merak ettim. Bu fiyat aralığında başkaca bir öneri varsa ona da bakabilirim. Teşekkürler.

Bu sistem kafama yattı gerçekten. Ancak RAM ve işlemci yükseltmesinden sonra sistemin geldiği fiyat, aşağıda linklerini paylaştığım sistemlerle neredeyse aynı. Sizden ricam bu iki sistem ve üstüne RAM ve işlemci yükseltmesinden sonra neon ms arasında 3'lü bir kıyaslama yapmanız mümkün mü? 1 hafta içerisinde hazır bir sistem alacağım muhtemelen. Ayrı bir konu da açabilirim ama yorumlarınızı merak ettim. Bu fiyat aralığında başkaca bir öneri varsa ona da bakabilirim. Teşekkürler.

Kasaları pek iyi değil ama eğer size 250GB SSD yeterse neon ms'i alın ve o zaman 200TL kardasınız ama eğer yetmezse o zaman Mod Art'ı alın.

Kasaları pek iyi değil ama eğer size 250GB SSD yeterse neon ms'i alın ve o zaman 200TL kardasınız ama eğer yetmezse o zaman Mod Art'ı alın.
Mantis için ne diyorsunuz hocam 200 TL farkla R5 3600 alınabiliyor. Bir de Asus TUF ve EVO modellerinde soğutma sorunları var deniliyordu. Bu hala geçerli mi veya ASUS'ların kronik bir sorunu var mı MSI veya GIGABYTE'a göre.

Eger linklerde belirttiğn gibi o fiyat bandına bütçen çıkıyorsa bunu oneririm.
Hocam bütçe 8.400 civarı gibi max. Daha uygun olursa da iyi olur. Bu atmış olduğunuz 12.400 TL olarak gözüküyor. Yanlış link mi oldu acaba yoksa üzerine 4.000 TL koymayı mı kastettiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı