Efendiler bot neden aktif değil?

DEST

Femtopat
Daha fazla  
Kendisini severek kullandığım bot neredeyse 1 yıldır aktif değil veya ara sıra aktif olup kapanıyor, tekrar aktif olur mu? Destek sunucusunuda bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisini severek kullandığım bot neredeyse 1 yıldır aktif değil veya ara sıra aktif olup kapanıyor, tekrar aktif olur mu? Destek sunucusunuda bulamadım.
Botu yapan kişi botu açmamış olabilir.

Arkadaş efendiler diyince ben bize diyor sandım. Efendiler Bot'un sitesinde botun kurucusu böyle bir yorum atmış.
''Selamlar, beyaz liste sorunundan bizde muzdaripiz. Bu sorundan kaynaklı bot (bir süre) kapalı kalacak.''
Bot'un sahibi botla fazla ilgilenmiyor olabilir. Destek sunucusu yok.

Efendiler botun destek sunucusuna girdiğimde;

1626252004972.png

Son düzenleme:
Top gg sitesi üzerinde botun paylaşıldığı sayfada bilgi kısmına tıkladığınızda yapıncılar diye 3 kişi eklenmiş onların Discord adresi var oradan iletişim kurmayı deneyebilirsin.

Dostum merhaba. Ben, efendiler destek ekibinden Mert. Botun aktif olmama sebebi botun yapımcıları tarafından kapatılması ve kendilerine hiçbir geliri olmamasıdır. Bu yüzden uzun süre kapalı olacaktır.

Botun sahibi (coderi) Hasan Kayra abinin mesajı alttadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı