Neden Sosyal artık aktif değil?

Sosyalde çok fazla kavga gördüm bu beni bazen forumdan soğuttu ayrıca garip cezalandırmalar da var ama bazen çok güzel konular da gördüm ve güzel sohbetlerde bazen ama üstte hocam belirtmiş 5 dakika uğrayıp çıkıyorum diye bende aynıyım konu açmak için sebebim yok sohbet konusu da riskli diye biliyorum. (belli bir sohbet değil genel sohbetten bahsediyorum)

@Yavuz_sama forumlarda her yaştan kitle olabilir. Bunda problemin ne olduğunu anlayamadım.

Yaş düştükçe konuların kaliteleri azalıyor. Çocuğun teki sperm nedir diye konu açmış. Google üzerinden aratıp anlaması 10 saniyesini sürmez. Benim kızdığım konu ise moderatörün bunu onaylaması.
Bilgisizce konuşmaları benim sinirime giden şeydir.

Yaş düştükçe konuların kaliteleri azalıyor. Çocuğun teki sperm nedir diye konu açmış. Google üzerinden aratıp anlaması 10 saniyesini sürmez. Benim kızdığım konu ise moderatörün bunu onaylaması.
Bilgisizce konuşmaları benim sinirime giden şeydir.

Konuya Google da arat yaz cezayı da sen alıyorsun. Saçma sapan konulara izin veriyorlar.

Bırakan insanların bazılarını DA forumda gördüm. Üzüldüm diyebilirim. Geçen sene konu açmıştım. Ali Güngör bile mesaj atmıştı o kadar yaygınlaşmıştı. Bende bu şikayeti belirtmiştim.

Olay bence banlar kesinlikle. Tüm insanları iyilik meleği gibi görüyorlar/görmek istiyorlar. Tamam mesajlarda argo vs. olmasın fakat sönmez reis adam modemi söktü götürüyor atıp, üstüne soruyu cevaplayınca ban attılar. Neymiş efendim argo içeren linkler vs. atmak yasakmış. Bunu atan adminin bir önceki oyununda sövdüğüne gönlümden eminim.

DA Forum daha özgür bu konuda. Hatta sosyalden insanlar geçtikçe orası daha mantıklı olmaya başladı.

İstemeyerek de olsa link atıyorum. Buraları böyle görmek beni üzmedi değil. Son cepheleri tutuyoruz. Her ne kadar kabullenmemek isteseler de kuralların düzenlenmesi gerekli. Gevşetilmesi değil.
Askeri düzen gibi forum yapılırsa, emeği olan insanlar bile bir süre sonra haksızlığa karşı duramazlar.

1646089610688.png

Modlar tamamen kendi ruh haline göre ban atıyor, sdn cahilleri doluşmuş işlemci tiki kaldır performans artıyor diyor, kaliteli konu yok, ve kimsenin eski sistemler hakkında bilgisi yok hepsi RTX biliyor ama HD 6xxx serisi kartı bilmiyor, ve en kötü kısmı modları cidden keyfi ban atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı