Çözüldü Efi\boot\bootx64.efi not found hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

filozofunpiri

Centipat
Merhaba. exFAT32 dosyama Rufus ve vendor kullanarak Windows 11 ISO dosyası yükledim bilgisayar bu hatayı veriyor. Disk şu an içi boş ve işletim sistemi yok. Bahsettiği dosya flash bellekte zaten var.

20231026_135053.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
UEFI hazırlanan bellek Fat32 mi biçimlendi NTFS mi? Ya UEFI bellek hatalı hazırlandı veya anakart desteği yok.
USB'ye dosya olarak atman lazım. Kurulum USB'sine de atabilirsin. Telefondan format belleği hazırlamanın yanında sönük kalan basit bir eylem.

.Şimdi ben flash bellek ile sürücü yüklemeye çalışıyorum.İndirdiğim exe sürücüsünü başka bir bilgisayarda kurarsam o bilgisayarda sorun olurmu amacım exe'ten çıkan dosyayı flash'a atmak sonra da format atılacak bilgisayara ekleyeceğim.Exe dosyasını direk flash'a arıp bilgisayara eklemeye çalıştığımda dosyayı görmüyor.

USB'ye dosya olarak atman lazım. Kurulum USB'sine de atabilirsin. Telefondan format belleği hazırlamanın yanında sönük kalan basit bir eylem.
Şimdi ben flash bellek ile sürücü yüklemeye çalışıyorum.İndirdiğim exe sürücüsünü başka bir bilgisayarda kurarsam o bilgisayarda sorun olurmu amacım exe'ten çıkan dosyayı flash'a atmak sonra da format atılacak bilgisayara ekleyeceğim.Exe dosyasını direk flash'a atıp bilgisayara eklemeye çalıştığımda dosyayı görmüyor.

Hocam bilgisayardan yazıyorum sorunu çözdüm.çok TEŞEKKÜR EDERİM :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı