eFootbal 2022 sadece gösteri maçı oynanıyor

CerrahpaşaLı

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere bu gece 2'de e-Football 2022 yani PES erişime açıldı. Sabah 4 gibi oyunu yükledim ve şu an girdim fakat oyun demo gibi. Sadece gösteri maçı oynanabiliyor. Sunulan oyun Full paket değil miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil için ne zaman çıkacak bilen var mı? Winter'da cross platform için mobile demiş fakat onun öncesinde mobil vs mobil şeklinde çıkmayacak mı?
Oyuna diğer modları getiren güncellemeyle mobil versiyonunu da çıkartırlar. Kasım-Aralık arası diye düşünüyorum.

Şimdi ben indirmeye başladım. 26GB kadar indirmesi var şu anda indirdiğim demo mu yoksa güncelleme ile yeni modlar mı gelecek?
Güncelleme ile gelecek diğer modlar lakin Ana Lig paralı olabilir diye duydum.

Şimdi ben indirmeye başladım. 26GB kadar indirmesi var şu anda indirdiğim demo mu yoksa güncelleme ile yeni modlar mı gelecek?
Kardeşim şu an indirdiğin kilitli,kısıtlı oyun 5-6 takım var sadece 5dakikalık gösteri maçı oynayabiliyorsun başka hiçbir numarası yok. Daha sonra güncelleme ile diğer özelliklerin geleceğini gösteren Roadmap atmışlar ama çok bi beklentin olmasın benim vardı ama hayal kırıklığına uğradım. İndirdiğin 26 GB'lık oyuna ek güncellemeler ile kasım aralık gibi full modu oynayabilirsin şu an dediğim gibi tek açık bölüm var gösteri maçı.

Grafikler ara sahnelerde güzel fakat oyun içerisinde çimler çok kötü. Oyuncuları net göremiyoruz garip bir görüntü var.

PES 2018'deki görüntü kalitesi, çim kalitesi bile yok oyunda. Alt kısımdaki görsel PES 2018'e ait.
DQeEzSo.jpg

Kardeşim şu an indirdiğin kilitli,kısıtlı oyun 5-6 takım var sadece 5dakikalık gösteri maçı oynayabiliyorsun başka hiçbir numarası yok. Daha sonra güncelleme ile diğer özelliklerin geleceğini gösteren Roadmap atmışlar ama çok bi beklentin olmasın benim vardı ama hayal kırıklığına uğradım. İndirdiğin 26 GB'lık oyuna ek güncellemeler ile kasım aralık gibi full modu oynayabilirsin şu an dediğim gibi tek açık bölüm var gösteri maçı.
Online kısmı açık mı şu anda bilginiz var mı?
Oyuna diğer modları getiren güncellemeyle mobil versiyonunu da çıkartırlar. Kasım-Aralık arası diye düşünüyorum.

Güncelleme ile gelecek diğer modlar lakin Ana Lig paralı olabilir diye duydum.

Geri
Yukarı