eFootbal 2022 sadece gösteri maçı oynanıyor

CerrahpaşaLı

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere bu gece 2'de e-Football 2022 yani PES erişime açıldı. Sabah 4 gibi oyunu yükledim ve şu an girdim fakat oyun demo gibi. Sadece gösteri maçı oynanabiliyor. Sunulan oyun Full paket değil miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikler ara sahnelerde güzel fakat oyun içerisinde çimler çok kötü. Oyuncuları net göremiyoruz garip bir görüntü var.

PES 2018'deki görüntü kalitesi, çim kalitesi bile yok oyunda. Alt kısımdaki görsel PES 2018'e ait.
DQeEzSo.jpg

PES13 bile çok daha iyidir görüntü açısından. :)

Ulan zaten biz bu oyunu 2 yıl beklemedik mi? 🤣 Daha neden kademe kademe çıkartıyorlar. Can çekişen serinin fişi çektiler. Youtube'dan FIFA izlemeye devam.
Tam olarak anlatmak istediğim olay bu. Alın siz Manu-Juve maçı atın 5 dakikalık diğer parçaları 2-3 aya çıkaracağız demeleri komedi.
FIFA Online 4 çok daha iyi ücretsiz o da.
Fifa online 4 de offline lig modu var mı hocam

Tam olarak anlatmak istediğim olay bu. Alın siz Manu-Juve maçı atın 5 dakikalık diğer parçaları 2-3 aya çıkaracağız demeleri komedi.

Fifa online 4 de offline lig modu var mı hocam
Kariyer modu yok ama sezon olarak ligdeki takımlarla maç yapıyorsun. Offline lig dediğin bu galiba? Oyun yine online olmanı istiyor.

Kariyer modu yok ama sezon olarak ligdeki takımlarla maç yapıyorsun. Offline lig dediğin bu galiba? Oyun yine online olmanı istiyor.
yüklüyorum şu an bakacağım, offline derken şeyi kastettiim hocam oyun içersindeki takımlarla kendi başıma ligde devam etmek.

yüklüyorum şu an bakacağım, offline derken şeyi kastettiim hocam oyun içersindeki takımlarla kendi başıma ligde devam etmek.
puan durumu falan var ne kadar tatmin eder bilmemem. Seçtiğin takımın liginde oynuyorsun. Ben BJK aldım Super lig takımları ile oynuyorum.

acil yardıma ihtiyacım var oyun bu şekilde sisli görünüyor ekran kartımda bı sorun yok ve sadece mac ekranında bu sorunu yaşıyorum

Dosya Ekleri

• sisli.png
    sisli.png
    634,8 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı