eFootball 23 çok az takım var

Şimdi sizce EA play almak mı mantıklı yoksa sadece FIFA mi alayım indirim gelirse 200 TL'ye. EA play 1 yıllık almayı düşünüyorum.
Bence 1 yıllık EA play al çünkü içinde sadece fifa yok bir sürü oyun var ve 1 yıl sonra FC 25 çıkacağı zaman FC 24 200 TL olursa o zaman alırsın.

Hocam bu arada nolur nolmaz 1 yıllık ps plus alın 6 Eylülde zamlanacak haberiniz olsun.

Bence 1 yıllık EA play al çünkü içinde sadece fifa yok bir sürü oyun var ve 1 yıl sonra FC 25 çıkacağı zaman FC 24 200 TL olursa o zaman alırsın.
Tamamdir teşekkürler hocam. Şuan 250 TL gösteriyor 1 yıllık çok uygun geldi doğru değil mi?

Hocam bu arada nolur nolmaz 1 yıllık ps plus alın 6 Eylülde zamlanacak haberiniz olsun.
Ps plusda oyunlari çok begenemedim ama EA playdaki oyunlar hoşuma gitti ama yine de bakacagim tesekkurler.

Ps plus'ın içinde exc oyunlar var kütüphaneyi beğenmediyseniz almanıza gerek yok sadece hatırlatma yaptım :)

Ne demek hocam iyi oyunlar :)
Exc oyun ne demek hocam?

Ps plus'ın içinde exc oyunlar var kütüphaneyi beğenmediyseniz almanıza gerek yok sadece hatırlatma yaptım :)

Ne demek hocam iyi oyunlar :)
Sağolun hocam kralsınız.

Geri
Yukarı