eFootball 23 vs FIFA 23

friedlich

Decapat
Merhaba, FIFA çok pahalı olduğu için en azından indirime girene kadar eFootball indirmeyi düşünüyorum. FIFA'nın yerini doldurur mu? Oynayanlar tavsiye eder mi? Ben arayüzünün göz yorucu şekilde rengarenk olmasından dolayı biraz önyargılıyım. Fikrimi değiştirebilecek birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

Mekanikleri yüzünden mi beğenmiyorsunuz yoksa P2 Win söylentileri yüzünden mi?
Hem mekanik ve hem de grafikleri yüzünden. p2w olup olmamasını dert edecek kadar bile dayanamadım oyuna çünkü. Grafikleri PES 21'den daha kötü olmasına rağmen PES 21'i 75 FPS'e sabitlediğimde ekran kartını %40 civarı kullanırken eFootball'ın grafikleri mobil oyundan hallice olmasına rağmen 75 FPS'te kartı %100 kullanıyor. Çok kötü optimizasyonu var. Ayrıca mekanikleri de hiç hoşuma gitmedi. 21'den çok daha kötü olmuş oynanış.

Ben konsol için açmıştım konuyu belirtmeyi unutmuşum. Ama aşağı yukarı aynıdır muhtemelen konsolda da. İlginiz için teşekkürler hocam sanırım indirmeyeceğim.

Merhaba, FIFA çok pahalı olduğu için en azından indirime girene kadar eFootball indirmeyi düşünüyorum. FIFA'nın yerini doldurur mu? Oynayanlar tavsiye eder mi? Ben arayüzünün göz yorucu şekilde rengarenk olmasından dolayı biraz önyargılıyım. Fikrimi değiştirebilecek birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yorumlar çok kötü ama bence fena değil hocam.

Geri
Yukarı