eFootball 23'te sürekli yenilmek nasıl önlenir?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Sosyaller, çoğu maçta yeniyorum fakat bir arkadaşım beni sürekli yeniyor sürekli aynı taktiklerle. Bir nevi beleşe gol atıyor benim paslarım bile gitmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
4222, 4123,4213. dizilişlerini kullanıyorum 2625 takım gücüm var.

İyi sosyaller, çoğu maçta yeniyorum fakat bir arkadaşım beni sürekli yeniyor sürekli aynı taktiklerle. Bir nevi beleşe gol atıyor benim paslarım bile gitmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
4222, 4123,4213. dizilişlerini kullanıyorum 2625 takım gücüm var.

Eski pes mobil oynayıcısıyım kadronun fotosunu at yapman gerekenleri söyleyeyim.

Eski pes mobil oynayıcısıyım kadronun fotosunu at yapman gerekenleri söyleyeyim.
Biraz geç oldu fakat:
IMG_20221207_084440.jpgScreenshot_2022-12-07-08-43-57-287_jp.konami.pesam.jpg

Top çevirme oyunu oynuyorum ayrıyeten.

Biraz geç oldu fakat:
Eki Görüntüle 1595598Eki Görüntüle 1595599

Top çevirme oyunu oynuyorum ayrıyeten.

Top çevirme oyunu oynayın fakat her zaman pas atarak gol atamazsınız. Karşıda bir viera veya busquets gelse oyununuzu bozar. Mbappé ve yedekteki haalanda her zaman casemiro ve vin dijk ile uzun ara pası atın. Haaland form durumuna bakmazsızın 2.yarı oyuna koyun. Toni kross u kısa boylu orta sahalara karşı oyuna koyun. İçlerinden geçer. Hiç çizgide pas oyunu yapma bu kadroyla. Bir de 4-2-2-2 kötü bir sistem değil fakat 4-3-3 veya 4-2-3-1 bu kadroyla daha uyumlu olacaktır.

Top çevirme oyunu oynayın fakat her zaman pas atarak gol atamazsınız. Karşıda bir viera veya busquets gelse oyununuzu bozar. Mbappé ve yedekteki haalanda her zaman casemiro ve vin dijk ile uzun ara pası atın. Haaland form durumuna bakmazsızın 2.yarı oyuna koyun. Toni kross u kısa boylu orta sahalara karşı oyuna koyun. İçlerinden geçer. Hiç çizgide pas oyunu yapma bu kadroyla. Bir de 4-2-2-2 kötü bir sistem değil fakat 4-3-3 veya 4-2-3-1 bu kadroyla daha uyumlu olacaktır.

Teşekkürler arkadaşım orta sahada vieira, scholes kullanıyor forvet hattında sol da neymar veya rashford sağda messi ve weah(potwdan çıkmış hızlı birisi)fakat en büyük sorun forvette hep lewa 2.yarıda haaland sokması defans çok kolay pas geçiriyor ayrıyeten zico kullanıyor oos de.

@İllimemati hocam durum güncellemesi: Arkadaşı önlüyorum ama bazı yerlerde saçma goller yiyorum, hücum hattı ileride az kalıyor ayrıyeten önerdiğiniz oyuncu var mı? SGK slk prob. Olduğu için kullanmıyorum 4231.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı