eFootball 24 Mobile özel diziliş nasıl yapılır?

FelekEdits

Decapat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir Instagram hesabında gördüm adam PC'den eFootball 24 Mobile oyununa özel diziliş yapıyormuş. Yani biraz daha bilgi vermem gerekirse, adam oyunda bulunmayan dizilişleri yapıyormuş. Yapan kişi parayla satıyor ama birkaç kişinin yorumuna göre bunu yurt dışında yapanlar varmış Türkiye'ye ilk kez gelmiş. Ben para vermek istemiyorum açıkça söyleyeyim, çünkü bir diziliş için 300+ TL vermek mantıklı gelmedi. Bu dizilişin nasıl yapıldığına dair bilgisi olanlar söyleyebilir mi ya da videosu varsa linkini verebilir mi?

Benim dediğim doğru hocam istediğiniz dizilişi oynayan takım yoksa yapamazsınız. Orada bayağı diziliş var o dizilişi kullanan menajere bak hangi takımı yönetiyor ona bak o takımı al kısa süreli. Sonra diziliş değiştirden varsayılan yap sonra istersen eski takımına alırsın.
Hocam bu oyunu oynayıpta eFhub kullanmayan yok zaten, telefonda ki hesap Konami ID'ye bağlıysa bilgisayardan hesaba giriş yapabilirsiniz, bilgisayardan manuel olarak diziliş ayarlayabilirsniz.

Bir Instagram hesabında gördüm adam PC'den eFootball 24 Mobile oyununa özel diziliş yapıyormuş. Yani biraz daha bilgi vermem gerekirse, adam oyunda bulunmayan dizilişleri yapıyormuş. Yapan kişi parayla satıyor ama birkaç kişinin yorumuna göre bunu yurt dışında yapanlar varmış Türkiye'ye ilk kez gelmiş. Ben para vermek istemiyorum açıkça söyleyeyim, çünkü bir diziliş için 300+ TL vermek mantıklı gelmedi. Bu dizilişin nasıl yapıldığına dair bilgisi olanlar söyleyebilir mi ya da videosu varsa linkini verebilir mi?

Gördüğünüz video hala elinizde ise atabilir misiniz? Yazdığınızı gördükten sonra internette araştırma yaptım ama böyle bir ayarlamaya rastlamadım. Eğer gerçekse şimdiye kadar nasıl yapıldığının ortaya çıkmış olması gerekiyor.

Gördüğünüz video hala elinizde ise atabilir misiniz? Yazdığınızı gördükten sonra internette araştırma yaptım ama böyle bir ayarlamaya rastlamadım. Eğer gerçekse şimdiye kadar nasıl yapıldığının ortaya çıkmış olması gerekiyor.

Hocam ben gördüm. Üç forvetli (sf) diziliş yapıyorlar. Hatta 300 liraya diye duydum.

Tamam anladım gördüğünüz içeriği paylaşabilir misiniz?

Buyurun hocam. Hiçbir zaman böyle bir diziliş gelmedi oyun dosyalarıyla oynayıp yapıyorlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-20-08-05-41-290_com.google.android.youtube-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-20-08-05-41-290_com.google.android.youtube-edit.jpg
    553,3 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı