Efootball™ 2023 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Canx2152

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Esonic H61FHL Intel H61
Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX580 8GB Special Edition
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.19GHz
Ram : 16.0GB
RAM
16,0 GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 730
Anakart
Esonic H61FHL Intel H61
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz 3.19 GHz
Efootball™ 2023 yükledim bugün fakat açarken PhysX+GPU yazısı veriyordu onu çözdüm ama siyah ekran sorunu devam ediyor pencereli bir ekranda açıp 1 2 sn kadar duruyor ve kapanıyor yönetici olarak da denedim fayda etmiyor bir şeye sistemde karşılıyor yeterli derecede ne yapabilirim?

1672062666272.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Efootball™ 2023 yükledim bugün fakat açarken PhysX+GPU yazısı veriyordu onu çözdüm ama siyah ekran sorunu devam ediyor pencereli bir ekranda açıp 1 2 sn kadar duruyor ve kapanıyor yönetici olarak da denedim fayda etmiyor bir şeye sistemde karşılıyor yeterli derecede ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1614439
Sistem gereksinimlerini karşılamıyorsunuz.

Eki Görüntüle 1614439
Sistemin yetmiyor.

YouTube'da oynanış videoları bulunuyor

Baglantisi var mi? Ben bulamadim. Öyle tahmin ediyorum ki Fermi mimarili bir kart kullaniyorsunuz. Durum buysa Fermi mimarili GT 730 icin en güncel sürücü sürümü 2018'de cikan 391.35 sürümü idi. Neredeyse 5 senelik sürücü ile 2021'de cikan oyunu oynayabileceginizi pek sanmiyorum.

Dilerseniz asagidaki rehberden yararlanarak rapor olusturabilirsiniz. Eger rapora bir seyler düsüyorsa belli olur.

Bu arada GPU-Z varsa ilk ekranin (Graphics Card sekmesi) görüntüsünü paylasabilir misiniz?

Baglantisi var mi? Ben bulamadim. Öyle tahmin ediyorum ki Fermi mimarili bir kart kullaniyorsunuz. Durum buysa Fermi mimarili GT 730 icin en güncel sürücü sürümü 2018'de cikan 391.35 sürümü idi. Neredeyse 5 senelik sürücü ile 2021'de cikan oyunu oynayabileceginizi pek sanmiyorum.

Dilerseniz asagidaki rehberden yararlanarak rapor olusturabilirsiniz. Eger rapora bir seyler düsüyorsa belli olur.

Bu arada GPU-Z varsa ilk ekranin (Graphics Card sekmesi) görüntüsünü paylasabilir misiniz?

FIFA 22'yi 50 60 FPS oynatıyormuş benim izlediğimde eFootball 2022 ymiş oda 30 40 FPS miş adama yorumda sormuşlar 23 için denedinizmi diye hayır test etmedim demiş.

Eki Görüntüle 1614439

Çözüm buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı