Efsane cuma indiriminde 15000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000
Ben batarya olarak yetersiz demedim, günü çıkarır zaten. Ama S21'e göre testlerde falan yarı yarıya neredeyse.

iPhone 11'i ben olsam almazdım. S21 hem daha ucuz, hem de daha iyi bir cihaz. Ayrıca 15.000 TL'ye iPhone 11'in sadece 64'lük versiyonu var, kişiye yeterli olur mu bilemeyeceğim?

Ben o testlere yüzde yüz inanmıyorum. Adamlar SIM kartı çıkartıp Wi-Fi üzerinden test yapıyor. Senin S21'i SIM kartsız kullanman ile SIM kartlı kullanman batarya konusunda çok fark ediyor.

Ben o testlere yüzde yüz inanmıyorum. Adamlar SIM kartı çıkartıp Wi-Fi üzerinden test yapıyor. Senin S21'i SIM kartsız kullanman ile SIM kartlı kullanman batarya konusunda çok fark ediyor.
SIM kart olsun olmasın, batarya olarak her türlü çok daha iyi. S21'in rakibi iPhone 12 zaten.

Konu sahibi ikinci elde satarken kolaylık ve stabilite açısından Apple cihazları önde tutuyor, bu fiyat bandında da maalesef ki başka iPhone cihaz yok.

SIM kart olsun olmasın, batarya olarak her türlü çok daha iyi. S21'in rakibi iPhone 12 zaten.

Konu sahibi ikinci elde satarken kolaylık ve stabilite açısından Apple cihazları önde tutuyor, bu fiyat bandında da maalesef ki başka iPhone cihaz yok.
Güzel bir indirim olursa S21 veya 22 alacağım aksi takdirde iphone alacağım muhtemelen. Teşekkürler öneriler için

Yeni konular

Geri
Yukarı