Efsane cuma indiriminde 15000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000

Aora

Hectopat
Daha fazla  
15000 bütçe ile telefon önerisi lazım. Öncelik Apple. Sizce efsane cuma indirimlerinde Apple telefonlara indirim gelir mi? 15k bütçeye önereceğiniz telefonlar nelerdir? Çin markası olmasın. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
15000 bütçe ile telefon önerisi lazım. Öncelik Apple. Sizce efsane cuma indirimlerinde Apple telefonlara indirim gelir mi? 15k bütçeye önereceğiniz telefonlar nelerdir? Çin markası olmasın. Teşekkürler.

0 olarak iPhone 11, S21, S21 FE ikinci el olarak iPhone 11 Pro.

iPhone alacaksan 12'den aşağı alınmaz ikince el ancak o fiyata bulabilirsin tabii Android tarafında ise S21 ve S21 FE alınır.

iPhone alacaksan 12'den aşağı alınmaz ikince el ancak o fiyata bulabilirsin tabii Android tarafında ise S21 ve S21 FE alınır.
Usta 12 çok pahalı ya. Sırf ilerde kolay satılır diye ve ios stabilitesi yüzünden 11 düşünüyorum. Birde kamera artısı var.

İkinci el alamam da. iPhone 11 düşünüyorum uzun zamandır ama ekran ve batarya parasını haketmiyor gibi. Çok kararsız kaldım. iOS stabilitesi ve marka değeri de çok iyi.

Ekran kalitesi günümüz için yeterli. Ekran kalitesi kötü diyenlere çok takılma derim. Ekranda sorun kalite değil verimlilik. YouTube ve Instagram gibi uygulamalar yoğun kullanımda ekrandan dolayı çok pil tüketiyor. iPhone 11'i alıp batarya pert olduğunda Deji takviyesi yapıp kafan rahat kullanırsın.

iPhone 11 iyi bir cihaz ama kesinlikle fiyatını haketmediğini düşünüyorum. Samsung Galaxy S21 bakabilirsiniz.

Android rakipleri kadar iyi bir batarya deneyimi ve ekran deneyimi sunamaz kesinlikle. Ama illa da iPhone istiyorum diyorsanız 11 dışında başka seçenek yok.

iPhone 11 iyi bir cihaz ama kesinlikle fiyatını haketmediğini düşünüyorum. Samsung Galaxy S21 bakabilirsiniz.

Android rakipleri kadar iyi bir batarya deneyimi ve ekran deneyimi sunamaz kesinlikle. Ama illa da iPhone istiyorum diyorsanız 11 dışında başka seçenek yok.

Piyasada şu anda fiyatını hak eden bir cihaz var mı? iPhone 11 evet ekran kalitesi olarak bir S21 ya da S22 değil. Bu doğru ama öyle çok kötü bir ekranıda yok. 11'in ekranı AMOLED ekrandaki gibi Dark mode olmadığı için bazı uygulamalarda fazla pil tüketiyor. Buna rağmen batarya performansı günümüz için çok iyi olmasa da yeterli.

Piyasada şu anda fiyatını hak eden bir cihaz var mı? iPhone 11 evet ekran kalitesi olarak bir S21 ya da S22 değil. Bu doğru ama öyle çok kötü bir ekranıda yok. 11'in ekranı AMOLED ekrandaki gibi Dark mode olmadığı için bazı uygulamalarda fazla pil tüketiyor. Buna rağmen batarya performansı günümüz için çok iyi olmasa da yeterli.
Ben batarya olarak yetersiz demedim, günü çıkarır zaten. Ama S21'e göre testlerde falan yarı yarıya neredeyse.

iPhone 11'i ben olsam almazdım. S21 hem daha ucuz, hem de daha iyi bir cihaz. Ayrıca 15.000 TL'ye iPhone 11'in sadece 64'lük versiyonu var, kişiye yeterli olur mu bilemeyeceğim.

Geri
Yukarı