Efsane Cuma indiriminden kimler ne aldı?

MSI 1080 Ti SEAHAWK EK X ve windows’u kurmak için 16gb 3.0 kingston bellek aldım hepsiburada’dan henüz benimkiler de kargolanmadı.

MSI 1080 Ti SEAHAWK EK X ve windows’u kurmak için 16gb 3.0 kingston bellek aldım hepsiburada’dan henüz benimkiler de kargolanmadı.
Usb üzerinden nasıl windows kurabiliriz acaba ? Şuan windows 7 iniyor. Benim yeni sistemde dvd sürücü yok. Usb üzerinden kurmam gerekecek.

Usb üzerinden nasıl windows kurabiliriz acaba ? Şuan windows 7 iniyor. Benim yeni sistemde dvd sürücü yok. Usb üzerinden kurmam gerekecek.

Gerekli bilgiler Recep Baltaş’ın hazırladığı rehberde mevcut fakat şu an mobilde olduğumdan link bırakamıyorum. Başka bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

G430'um kulaklarımı dayanılmayacak derecede acıtıyordu ve bir hafta önce bozuldu. Bundan dolayı kulaklık lazımdı. 400 liraya sonunda Arctis 5 aldım.

-Stephen Hawkıng Kara Delikler
-Stephen Hawkıng Zamanın Kısa Tarihi
-Sinan Canan Değişen Beynim
-Haluk Kırcı Zamanı Süzerken
-Haluk Kırcı Donmuş Zaman Manzaraları
-Milan Kundera Bilmemek
-Saul Bellow Günü Yaşa
-Albert Einstein Benim Gözümden Dünya
-Chuck Klosterman Ya Yanılıyorsak ?
Varsa önerdiğiniz kitaplar alabilirim.
Aslında ben soracaktım "Ne önerirsiniz" diye :p.

Aslında ben soracaktım "Ne önerirsiniz" diye :p.
Stephen Hawkıng'in kitablarını önerebilirim, ikisini de okuma fırsatı bulabildim sayfa sayıları az çerezlik kitaplar ve kolay anlaşılır bir dille bizlere anlatılmış. İlginiz varsa Haluk Kırcı'nın Zamanı Süzerken adlı kitabı, basit ve net anlatımla 70'ler ve 80'ler zamanını otobiyografi gibi, anlaşılır ve 'gerçeği' anlatması ile beni cezbeden güzel bir kitap.

@0lq Kitapları nereden aldın? Umarım HB sitesinden almamışsındır, bu sitede indirim yoktu çünkü, kazıklama derdindeydi bu site.
Logitech G29'un fiyatına baktım aynen dediğin gibiydi. %20 indirimden bahsediliyordu.
100 liralık ürün olsa 20TL fark eder çok anlaşılmaz ama 1300 liralık mal bu. İndirim olsa ben fark ederdim herhalde :) 260TL indirim olması gerekir, neredeyse 1000TL fiyata yaklaşırdı vitessiz fiyatı ; Eğer gerçekten %20 indirim olsa.

Benim karşı olduğum şey de bu zaten. Herkes biz kadar bilinçli değil, indirim yazısını gören atlıyor.
O yüzden karşıyım. Denetlenmeli bu indirim vaatleri.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı