Efsane Cuma İndirimleri Beklenmeli mi?

Bir link verseydin keşke.

hepsiburda'dan sapphire rx 5700 nitro + 3124tl aldım sabah ki fiyatı 3562tl idi vatan pc'de güzel indirim yaptı ama site çöktü :D ödeme yapıp ürünleri alamıyorum :D

2018'de nasıldı bilmiyorum ama 2019'da indirimler tek kelimeyle berbat. İtopya nerde MSI'ın satılmayan bir ürünü varsa onu indirime sokmuş ne bir asus rog strix 2080/2070/2060 var ne bir amd ryzen 3700/3800/3900x var. Hepsine baktım doğru düzgün indirime giren bir tek asus x570 e-gaming anakart var. Onada 530 lira yani %20'lik bir indirim yapmışlar gerisi çöp. Hepsiburada da bir tek doğru düzgün indirime giren ryzen 7 3800x var 3000'den 2300'e inmiş. Nedense üst seviye ekran kartlarında, işlemcilerde, anakartlarda tık yok amazonda neweggde en baba işlemciler ekran kartları bile indirime giriyor ki eminin bu indirimlerde kendileri stoklayacaklar. Sonra bize indirimsiz fiyattan satacaklar çünkü neden üst seviye pc topluyorsak bizim saçacak paramız vardır enayiyiz biz. Nasıl olsa bir bilgisayara 15-20 bin lira para veriyoruz ne olacak yani yurtdışından alırsam gümrükte kafa atarlar korkusuyla yılın geri kalan 364 günü gibi yerli distribütörlere kazıklanmaya devam etsek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı