Efsane Cuma İndirimleri Beklenmeli mi?

Yaklasik 3-4 aydır PC toplamayi düşünüyordum. Şimdi ise çevremdeki insanlar Efsane Cuma indirimleriyle alakalı birkaç şey soyledi. Daha önce hiç göz atamadığım için sormak istedim 5000-6000 TL arası bir PC toplamayi düşünüyorum. Beklemeye değecek bir indirim olur mu sizce?

Atla deve değil sonuçta, bir ay kalmış.. Bekleyin. İstediğiniz fırsat doğmazsa ona göre hareket edersiniz. Yeni yıl öncesi Kasım ve Aralık ayında genelde indirimler oluyor. 2020'ye kalmasın ama bu kez zam yeme ihtimali yükselir.

Yarın başlıyor zaten hepsiburada da.
Yarınki indirim kara cuma değil Kasım ayı indirim i hepsi burada da Ekim ayı indirimi olmuştu bu sezon 2 devamı
O İtopya indirimi ne zaman oldu ya. Nasıl kaçırmışım ben onu. 😔
İtopya 22 Kasım da indirim yapacak 3 gün galiba aradım incehesap.com da 29 da yapacağını söyledi vatan bilgisayar da standart %18 KDV indirim i ama vatandan almamak için elimden geleni yapacam başka sitelere bakicam adamlar ürün ün arkasında değiller iade etme bela .
O İtopya indirimi ne zaman oldu ya. Nasıl kaçırmışım ben onu. 😔
İtopya 22 Kasım da indirim yapacak 3 gün galiba aradım incehesap.com da 29 da yapacağını söyledi vatan bilgisayar da standart %18 KDV indirim i ama vatandan almamak için elimden geleni yapacam başka sitelere bakicam adamlar ürün ün arkasında değiller iade etme bela . Karacuma indirimi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı