EFT ile dolandırıcılık

a.k06

Picopat
Arkadaşlar merhaba, Letgo'dan ürün için EFT yaptım satıcıya ulaşamıyorum dolandırıldım, hakkımı nasıl arayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
EFT yaptığınızda açıklama kısmına "şu ürünün ücreti, şu amaçla gönderdim." tarzı bir şey yazdıysanız savcılığa gidip şikayetçi olun. Açıklama kısmına bir şey yazmadınız ama aranızda geçen konuşmalar varsa yine bununla savcılığa başvurabilirsiniz. Bunların hiç biri yoksa geçmiş olsun.

EFT yaptığınızda açıklama kısmına "şu ürünün ücreti, şu amaçla gönderdim." tarzı bir şey yazdıysanız savcılığa gidip şikayetçi olun. Açıklama kısmına bir şey yazmadınız ama aranızda geçen konuşmalar varsa yine bununla savcılığa başvurabilirsiniz. Bunların hiç biri yoksa geçmiş olsun.
Evet ürünün markasını yazıp ücreti diyerek belirttim, ayrıca hem letgo hem whatsapp yazışmaları mecvut.Şikayeti nasıl yapacağım? çıktımı alıp dosyamı oluşturayım

Doğrudan savcılığa git, durumu anlat. Dekontun çıktısını al. Yazışmaların olduğunu da belirt. Yazışmaları talep ederlerse onların istediği biçimde teslim edersiniz.

Geri
Yukarı