Eğitim için Monster Huma H5 v3.1.3 alınır mı?

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an yazılım eğitimi alıyorum. Laptopta hiçbir şekilde oyun oynanmayacak çünkü evimde halihazırda 4K 120Hz masaüstü oyun sistemim var. Benim için önemli olan çok fazla göz yormayan ekran, uzun bir pil ömrü ve uzun yıllar yazılım konusunda sorunsuz kullanabileceğim bir cihaz almak. Huawei Matebook D15 modeli düşünüyordum fakat karşıma bu cihaz çıktı ve indirim ile şu an Huawei ile aynı fiyata alabiliyorum. Monster'ın Huawei'ye göre artısı 16 GB RAM olması. Çünkü Huawei'de RAM'ler lehimli olduğu için arttırılamıyor. Sizce bu model alınır mı? 12500 TL'yi çok geçmeyecek şekilde tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?
Monster Huma H5 V3.1.3
Huawei Matebook D15

Not: Yazılım eğitimi konusunda şu an C# ve SQL öğreniyorum. Devamında HTML, CSS ve JavaScript olarak devam edeceğim muhtemelen.

Dell iş odaklı laptoplarına bakabilirsiniz. İş odaklı laptoplarda işlemci ve ram çok önemli bunları göz önünde bulundurun.
Tavsiye edebileceğiniz bir model var mı? Malum çok fazla model var bir yerden sonra insanın kafası çok fazla karışıyor.

Bu laptopu inceleme şansım oldu ve maalesef malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca TN panelden dolayı çok fazla düşünmedim.

Bütçe 15-16 olsaydı direk D16 önerilirdi hocam.
Evet hocam. D16 16GB modeli geçen hafta HB'de 16000 liraydı. Şu an maalesef fiyatı yükseltmişler. Kendimi zorlayıp alabilir miyim acaba diye düşünüyordum ama şu an ki fiyatıyla çok zor maalesef.

Evet hocam. D16 16GB modeli geçen hafta HB'de 16000 liraydı. Şu an maalesef fiyatı yükseltmişler. Kendimi zorlayıp alabilir miyim acaba diye düşünüyordum ama şu an ki fiyatıyla çok zor maalesef.
Hocam puan durumunuz iyi ise taksitli nakit avans veya ucuz yollu bir kredi bakın derim. Zam gelecek yine. Sen sabit fiyat ödeyeceksin o laptop artacak. Öyle düşün.

Hocam puan durumunuz iyi ise taksitli nakit avans veya ucuz yollu bir kredi bakın derim. Zam gelecek yine. Sen sabit fiyat ödeyeceksin o laptop artacak. Öyle düşün.
Maalesef hocam o bütçelere çıkamıyorum şu an

Arkadaşlar mağazadayım şu an. Şu ikisinden hangisini önerirsiniz ?

Bunlardan birisini alıcam.

Son düzenleme:
Maalesef hocam o bütçelere çıkamıyorum şu an

Arkadaşlar mağazadayım şu an. Şu ikisinden hangisini önerirsiniz ?

Bunlardan birisini alıcam.
D15 Al.

Geri
Yukarı