Eğitim vadisi kitabı nasıldır?

Güzel kitap. Bende bütün seti var, fakat bir konuyu anlattıktan sonra o ilk bilgi ile çözülemeyecek sorular koyabiliyor. İleride geriye dönüp çözmeniz lazım. (Sadece bazı soruları diyorum, kitabın tamamı böyle değil.) Soruları gayet yeterli bence. Sınava hazırlanırken iyi gidiyor.

Aynen ama tyt kimyasını baya uzun almış özellikle ilk konusunu baktım şeyleri çok uzun almış hani bu elementlerin doğaya ve çevreye etkisi nasıl ezber yapabilirim bunla ilgili
Pardon bunla ilgili?

Aynen ama TYT kimyasını bayağı uzun almış özellikle ilk konusunu baktım şeyleri çok uzun almış hani bu elementlerin doğaya ve çevreye etkisi nasıl ezber yapabilirim bununla ilgili
Pardon bununla ilgili?

Ezberden çok sık tekrar edince aklında kalıyor. Ben benim hocamı öneririm, eğitim vadisi beğendiğim bir yayın değil, hem görkem şahin güzel anlatıyor.

TYT için geç kalmadın mı?

Aynen ama tyt kimyasını baya uzun almış özellikle ilk konusunu baktım şeyleri çok uzun almış hani bu elementlerin doğaya ve çevreye etkisi nasıl ezber yapabilirim bunla ilgili
Pardon bunla ilgili?
Hocam o konular basittir zaten. 9. sınıfta ilk defa kimya olduğu için yeni pek bir şey öğrenmiyorsunuz. Ortaokuldan periyodik tabloyu ezbere biliyorsanız (ilk 30 element falan) çok zorlanmazsınız. Çalışınca gayet kolay konular, ezbere gerek yok bence.

Ezberden çok sık tekrar edince aklında kalıyor. Ben benim hocamı öneririm, eğitim vadisi beğendiğim bir yayın değil, hem görkem şahin güzel anlatıyor.

TYT için geç kalmadın mı?
Normalde geç kaldım ama görkem hocadan götürsem 124 videoyu izlesem geç kalmış olurum benim kafamda şöyle bir plan vardı föylerden götürüp direk bitirmek vardı aklımda ikisinin arasında kaldım.
Ben daha doğrusu bu fizik,kimya ve biyolojiye çalışamıyorum bu sıkıntımdan dolayı ya ağlayacam nerdeyse

Normalde geç kaldım ama görkem hocadan götürsem 124 videoyu izlesem geç kalmış olurum benim kafamda şöyle bir plan vardı föylerden götürüp direk bitirmek vardı aklımda ikisinin arasında kaldım.
Ben daha doğrusu bu fizik, kimya ve biyolojiye çalışamıyorum bu sıkıntımdan dolayı ya ağlayacağım neredeyse

EA mısın?

Hayır sıkıntı çalışamamam youtubedan çalışırsam uzun sürer ama siz fkb için hangi kanalları izliyorsunuz ? Benim bir an önce tytyi bitirmem lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı