Eğlenceli oyun önerisi

xefirikin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni bilgisayar aldığımdan beri nedense oyunlara hevesim kaçtı. Sevdiğiniz, beğendiğiniz oyunları önerebilir misiniz? (sistem gereksinimi önemli değil)

Merhaba yeni bilgisayar aldığımdan beri nedense oyunlara hevesim kaçtı. Sevdiğiniz, beğendiğiniz oyunları önerebilir misiniz? (sistem gereksinimi önemli değil)

Bende oyun arıyordum hemen hemen birçok oyunu bitirdim en son Forza Horizon 5 önerdiler sevmem dedim ama şimdi başından kalkmıyorum tavsiye ederim

Hayatta kalma tarzına en ufak ilgin varsa kesinlikle ilk deneyeceğin oyun The Long Dark olmalı. Steam kütüphanemde 500'den fazla oyun var, son 2 yıldır oynadığım bir kaç oyunun başında geliyor Long Dark. Zombili, silah ve aksiyon dolu gerçekten görece uzak oyunlardan sıkılanlara soğuk su gibi gelen oyundur. Kanada'da geçiyor ve atmosferi de oldukça soğuk tabii :) Ben özellikle kış aylarında battaniyeye sarılıp sıcak kahve eşliğinde oynuyorum, tipinin ortasında sığınacak bir mağara, ev ararken ateş yakmaya çalışırken aynı zamanda da vahşi doğaya karşı her zaman tetikte olmanı gerektiren inanılmaz bir deneyim...

Rocket League deneyebilirsiniz, bir maç beş dakika sürüyor. Oyuna alışmak zor da alıştıktan sonra gayet eğlenceli bir oyun haline dönüyor ;)

Bende oyun arıyordum hemen hemen birçok oyunu bitirdim en son Forza Horizon 5 önerdiler sevmem dedim ama şimdi başından kalkmıyorum tavsiye ederim.

Rocket League, Forza Horizon, PUBG ve en önemlisi Mount & Blade(özellikle Warband).

OneShot, eğer arkadaşların varsa Online oyunlara yönelmeni tavsiye ederim bence daha eğlenceli oluyor.

Need for Speed prostreet.

Hayatta kalma tarzına en ufak ilgin varsa kesinlikle ilk deneyeceğin oyun The Long Dark olmalı. Steam kütüphanemde 500'den fazla oyun var, son 2 yıldır oynadığım birkaç oyunun başında geliyor Long Dark. Zombili, silah ve aksiyon dolu gerçekten görece uzak oyunlardan sıkılanlara soğuk su gibi gelen oyundur. Kanada'da geçiyor ve atmosferi de oldukça soğuk tabii :) ben özellikle kış aylarında battaniyeye sarılıp sıcak kahve eşliğinde oynuyorum, tipinin ortasında sığınacak bir mağara, ev ararken ateş yakmaya çalışırken aynı zamanda da vahşi doğaya karşı her zaman tetikte olmanı gerektiren inanılmaz bir deneyim...

Hepinize önerileriniz için teşekkür ediyorum tek tek inceleyeğim. ^^

Eğlence epey göreceli bir kavram, bana göre eğlenceli olan senin için fazla sıkıcı olabilir.

Kendi eğlence normlarıma göre yorum yaparsam eğer ELDEN RING bana göre fazla eğlenceli bir oyun, bir oturuşta 7-8 saat oynuyorum genelde.

Eğlence epey göreceli bir kavram, bana göre eğlenceli olan senin için fazla sıkıcı olabilir.

Kendi eğlence normlarıma göre yorum yaparsam eğer ELDEN RING bana göre fazla eğlenceli bir oyun, bir oturuşta 7-8 saat oynuyorum genelde.
Öneri için teşekkür ederim hocam ^^

Geri
Yukarı