Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

persiaking

Decapat
Üniversite tatil oldu evde sıkılmaya başladım. PCim güçlü her oyunu kaldırır, bana güzel oyun tavsiyesi verin. Valorant oynuyordum çok sıktı artık başka da oyunum yok şu an. Ücret falan fark etmez. Online olursa biraz daha iyi olur ama her türlü tavsiyeyi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hades'e bakabilirsin. İlginç bir şekilde zevk veriyor oynarken.

Destiny 2'ye de bakabilirsin.

Stardew Valley oynayabilirsin tavsiye ederim. Ben çoğunlukla Counter-Strike oynayan birisiyim ve beni bayağı sardı 80 saat oynadım.
Onun dışında incelemelerime bakabilirsin beğendiğim oyunları yazdım oraya.

@GfbSieR Ben de çok övüldüğü için alıp deneyeyim dedim. Oyun çok eğlenceli. Başlarda 1-2 basamak çıkıp ölüyorsunuz ama yol üzerinde topladığınız itemlerle her başlangıçta karakteri güçlendiriyorsunuz. Bu sebepten dolayı sürekli ölüp ölüp baştan alıyorsunuz ama her seferinde hedefe daha da yaklaşıyorsunuz. Kullandığınız yetenekler ve güçleri her oynayışta değişiyor. Tekrara düşse de bu yüzden sıkmıyor.

Ben klavye ve fare ile nasıl olacak diye merak ettim, oynayamasam iade edecektim ama gayet keyifli bir şekilde oynatıyor. 10-15 dakikalık "Gireyim, 1-2 düşman kesip çıkayım." şeklinde de oynayabilirsiniz. Hem zevkli hem de tadımlık oynanabilirliği var. Roguelike türünde ilk oyunum ama aşırı keyif aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı