Eğlenceli oyun tavsiyesi

Xentum

Hectopat
Arkadaşlarımla böyle çok kasmadan rahatça oynayabileceğimiz ''Chill'' denilen oyun önerileri istiyorum. Mesela arkadaşlarımla Raft oynuyoduk bir süre sonra baydı. Tadımlık oyun önerebilir misiniz? Yaklaşık 4 kişiyiz.

Selam brom
Gta'da rp yapmanızı şiddetle tavsiye ederim illegal meslekleri alıp birlikte oynadıgınızda zamanın nasıl geçtigini gerçekten anlamıyosunuz.

Onun dışında the forest oynayabilirsiniz oyunu bitirseniz bile yeniden survival olarak devam edebiliyorsunuz bol bol build yaparak kendinize amaç çıkartabilirsiniz.

Ets 2 oynayabilirsiniz gerçi yeni gelen güncellemelerle online modu baya sıkıcı oldu ama yinede birlikte konvoy yaparak güzel zaman geçirebilirsiniz

Eğer yanlış hatırlamıyorsam lego oyunlarını co op olarak oynayabiliyordunuz ama kişi sayısı 4 e çıkarmı bilemem uzun uzun hiç sıkılmadan bol vakitlerinizi geçirebilirsiniz eğer almayıda düşünürseniz marvel heroes'i oynamanızı tavsiye ederim

Kapışma arıyorsanız benimde arkadaşımla oynadığım bir oyun Dying Light kesinlikle oynamalısınız uzun bi serüvene götürüyor sizi geliştirmeniz gereken onca silah açılması gereken onca başarım gerçekten oyun kendinden bıktırmıyor birde ek paketlerle birlikte alırsanız gerçekten tadından yenmez

left 4 dead 2 muhtemelen denemişsinizdir veya düşünmüşsünüzdür oynayanlarında yaptığı haritalarla bitmesi imkansız bi oyun oluyor mod falanda yüklerseniz gerçekten eğlenceli olabiliyor bazı oyunlara göre

Askeri bir şey arıyorsanız Arma 3 rp serverleri daha sonrasında apex görevleri sizin için eğlenceli olabilir yaklaşık 3 k saatimi aldı bu oyun ekibimle beraber.

Garry's Mod oynayabilirsiniz korku haritaları eğlence haritaları ve daha bir çok şey barındırıyor içinde yani anlayacağnız 1 oyun alıyosunuz 5 oynuyorsunuz.

Dead island deneyebilirsiniz 4 kişiliğe kadar oynayıcı sayısını arttırabiliyorsunuz dying light benzeri bir oyun bilgisayarlarınız iyiyse en yüksek grafiklerde oynamanızı öneririm eğlenceli bir oyun

half life serisini oynayabilirsiniz hikaye bazlı bir oyun arkadaşlarımla beraber 3 kişi oynayıp bitirmiştik ama sayı 4'e kadar çıkar mı orasını bilemiyorum.

İnsurgency oyununada bakmanızı tavsiye ederim co op modundan başımızı kaldıramadıgımızı hatırlıyorum serverlerede girerek yüz binlerce silah çeşitliliğiyle sizi kendinizden alacaktır.

Call of duty oynayabilirsiniz tüm serileri öneririm multi modundan bahsediyorum hikaye modu sanırsam oynanmıyordu co op olarak ama serinin tüm multi modlarını oynamanızı öneririm

Battlefield 1 ve Battlefield 4 oynayabilirsiniz neden 5 degil diye soracaksanız bana göre bu piyasanın en gereksiz oyunu olmuştur kendisi bf1 tüm 2. dünya savaş hissini zaten herkese aşıladı bf5 adlı bir oyuna gerek bile yok

Benden bu kadar umarım işinize yarayacak şeyler yazmışımdır eğer bu listeden bir b*k olmaz diyorsan bi kaç oyun daha önerebilirim görüşmek üzere. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı