Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

@GfbSieR Ben de çok övüldüğü için alıp deneyeyim dedim. Oyun çok eğlenceli. Başlarda 1-2 basamak çıkıp ölüyorsunuz ama yol üzerinde topladığınız itemlerle her başlangıçta karakteri güçlendiriyorsunuz. Bu sebepten dolayı sürekli ölüp ölüp baştan alıyorsunuz ama her seferinde hedefe daha da yaklaşıyorsunuz. Kullandığınız yetenekler ve güçleri her oynayışta değişiyor. Tekrara düşse de bu yüzden sıkmıyor.

Ben klavye ve fare ile nasıl olacak diye merak ettim, oynayamasam iade edecektim ama gayet keyifli bir şekilde oynatıyor. 10-15 dakikalık "Gireyim, 1-2 düşman kesip çıkayım." şeklinde de oynayabilirsiniz. Hem zevkli hem de tadımlık oynanabilirliği var. Roguelike türünde ilk oyunum ama aşırı keyif aldım.
Hmm anladim bende bir deneyeyim. Steam de de hep oynarim diye alıyorum oyunları öyle boş boş duruyorlar bu tatilde hepsini denemeye çalışacağım

Doom Eternal (campaign) grafikleri güzeldir eğer desteklerse RT açabilirsen daha güzel olur.
Online olarak 2vs1 battlemode var pek sarmaz ama normal (campaign) oynanırsa iş görür.

Geri
Yukarı