Eğlenceli oyunlar

300974

Hectopat
Arkadaşlar, kafayı birden fazla görevle doldurmayacak oyun arıyorum. Call of Duty 2 oynadım mesela bayağı iyiydi mesela oyun içinde yapılması gereken görevler, konuşmalar oyun oynarken akıyordu, direk görev odaklı düz oyun gibi. Silah oyunundan örnek verdim ama illa silah oyunu olacak diye bir şey yok. Ayrıca 2D, parkur, platform tarzı oyunlardan nefret ederim. Var mı bu söylediklerime göre oyun? ( ya da benzeri? )

Son düzenleme:
Arkadaşlar, kafayı birden fazla görevle doldurmayacak oyun arıyorum. Call of Duty 2 oynadım mesela bayağı iyiydi mesela oyun içinde yapılması gereken görevler, konuşmalar oyun oynarken akıyordu, direk görev odaklı düz oyun gibi. Silah oyunundan örnek verdim ama illa silah oyunu olacak diye bir şey yok. Ayrıca 2D, parkur, platform tarzı oyunlardan nefret ederim. Var mı bu söylediklerime göre oyun? ( ya da benzeri? )
Call of Duty 4 Modern Warfare var mesela o da zevkli .

Warzone direk Battle Royale oynudur çok sarar hem de arkadaşın falan varsa.

Worzone için sistemim müsait değil (yani yeterli ama düşük grafikli oynamak istemiyorum).

Doom. Hikaye, görev vs. ön planda değil, saf aksiyon odaklı. Bam, bam, bam kafasında oynuyorsun.

Doom ise hiç hoşuma giden bir oyun değil. Yani amaçsız benim için.

Uncharted serisi.

O seriyi bitireli yıl oluyor.

Call of Duty 4 Modern Warfare var mesela o da zevkli.

Yok ya onu oynadım.
Mafia 1 Definitive Edition ve 2, Tomb Raider serisine bakabilirsiniz.

Mafia serisini oynamaya niyetim yok. Tomb Raider serisinden sadece Rise olanını oynadım. Diğer oyunlarına bakasım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı