EGM: Cumhurbaşkanımıza yönelik #ölmüş etiketiyle paylaşım yapanlar hakkında işlem başlatıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Direkt olarak paylasim yapanlara degil de, kantarin topuzunu kaciranlara islem baslatilmistir.

Cayci Hüseyin.png

:D

Kesinlikle başlatılır. Siber suçlar'da Atatürk'e hakaret/iftira atanlar için oluşturulmuş bir masa mevcut. İçinizin rahat etmesi için ekran görüntüleri ile birlikte "sanaldevriye@egm.gov.tr " e-posta adresine ihbar edebilirsiniz.

Hocam şikayet edersem beni bir yere çağırırlar mı uğraştırırlar mı? Yoksa onlar halleder mi?

Hayır. Sen de öleceksin, ben de öleceğim. Herkes bir gün ölecek. Tehdide girmiyor bu.
Haklısınız ancak birinin size öleceksin dediğinizi düşündüğünüzde daha farklı oluyor.

Hocam şikayet edersem beni bir yere çağırırlar mı uğraştırırlar mı? Yoksa onlar halleder mi?

Hayır hocam şikayet e-mail olarak gittiği için ifadeye çağırılmıyorsunuz, sizinle iletişime dahi geçilmiyor. Şikayet eden kişiyle ilgili hiçbir bilgi karşı tarafla paylaşılmıyor içiniz rahat olsun. Ben daha önce 5 hesabı böyle şikayet ettim ve yakalandılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı