Egzoz fanı ile işlemci fanı karşılıklı olur mu?

asil56

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kule tipi soğutucu aldım fakat anakartıma tam uyum sağlamadı, bu yüzden aşağıdaki resimde olduğu gibi soğutucu fanım egzoz fanımla karşılıklı olmak zorunda kaldı (diğer tarafa takılmıyor RAM'lerimden dolayı) bu bir sorun olur mu? Ön kapakta içeri üfleyen 3 fan arkada bir egzoz ve üstte iki egzoz fanım var. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 68cc8400-cc0a-4250-85a9-cb6132004146.jpg
    68cc8400-cc0a-4250-85a9-cb6132004146.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 38
İşlemci fanı havayı egzoz fanına doğru üflüyorsa sorun alacağını zannetmiyorum. Termal macun ile fanı işlemciye iyice oturttuysanız.

Merhaba arkadaşlar, kule tipi soğutucu aldım fakat anakartıma tam uyum sağlamadı, bu yüzden aşağıdaki resimde olduğu gibi soğutucu fanım egzoz fanımla karşılıklı olmak zorunda kaldı (diğer tarafa takılmıyor RAM'lerimden dolayı) bu bir sorun olur mu? Ön kapakta içeri üfleyen 3 fan arkada bir egzoz ve üstte iki egzoz fanım var. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Isı degerlerini takip et 2 side egzoz fanı sirkulasyon bozuklugu olmuyorsa sorun olmaz.

işlemci sıcak havayı dışarı atıyor digeride içerdeki sıcak havayı dışarıya atıyor mesafe cok yakın ondan ötürü sıcaklık degerlerinizi takip edin anlarsınız 1 problem oldugunu HWMonitör uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı