Egzoz Fanı Sıcak Hava Üflüyor

Benim oturduğum oda çok sıcak oluyor. 75'i gördüğü oldu oyunda ekran kartının işlemci ise 55'i geçmez.
İki bileşenin de sıcaklığı gayet normal derecede. 80'in üzerine çıkmadıkları sürece ciddi bir sorun olmaz lakin bahsettiğiniz kadar sıcak hava üflemesi, kasanın içine dışarıdan yeterli hava girmediğinden kaynaklanıyor olabilir.

İki bileşenin de sıcaklığı gayet normal derecede. 80'in üzerine çıkmadıkları sürece ciddi bir sorun olmaz lakin bahsettiğiniz kadar sıcak hava üflemesi, kasanın içine dışarıdan yeterli hava girmediğinden kaynaklanıyor olabilir.
Hocam benim odam sıcak oluyor kışın böyle değildi ben buna bağlıyorum. Kasanın yan kapağını açık bırakırsam iyi olur mu sizce?

Hocam benim odam sıcak oluyor kışın böyle değildi ben buna bağlıyorum. Kasanın yan kapağını açık bırakırsam iyi olur mu sizce?
Kasanın yan kapağını açmak her zaman sizin istediğiniz gibi bir sonuç vermeyebilir. Kasanız hava alsın diye açarsınız ama kasanın içindeki hava sirkülasyonunu bozacağından daha kötü duruma gelebilir. Kapağı açıp bir kaç gün deneyin. Durum kötüleşirse kapatırsınız ve fanlarınızı temizleyip, kasanızı daha iyi hava alabilecek bir yere koyup öyle devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı