Çözüldü Ehliyet başvurusu için ikametgahın olduğu şehre gitmek gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Niuren

Femtopat
Daha fazla  
Yazın Antalya da ehliyet sınavını geçtim, kurstan belgelerimi aldım ama henüz nüfus müdürlüğüne gitmedim basvuru için. Nüfus müdürlüğüne istediğimiz şehirde gidebiliyor muyuz yoksa şartı var mı? Sınavı Antalya da geçtim, ikametgâh Hatay da, ben gaziantepteyim, buradan da başvuru yapabilir miyim yoksa ikametgahı olduğu il veya sınava girdiğim ile mi gitmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki resimde de anlaşılacağı üzere herhangi bir nüfus müdürlüğünden işlem yapabilirsin.

Sürücü belgesi.png

Yine de emin olmak istersen ekleyeceğim bağlantı üzerinden canlı desteğe bağlanıp, merak ettiğin soruları sorabilirsin.

Ana sayfanın sağ alt tarafında mesaj simgesi var, oradan canlı desteğe bağlanabiliyorsun.
Aşağıdaki resimde de anlaşılacağı üzere herhangi bir nüfus müdürlüğünden işlem yapabilirsin.

Sürücü belgesi.png

Yine de emin olmak istersen ekleyeceğim bağlantı üzerinden canlı desteğe bağlanıp, merak ettiğin soruları sorabilirsin.

Ana sayfanın sağ alt tarafında mesaj simgesi var, oradan canlı desteğe bağlanabiliyorsun.

Çözüm

Geri
Yukarı