Ehliyet E-Sınav sonuçları görme

Emretulu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün B sınıfı ehliyet için E-Sınav merkezinde teorik sınava girdim sonuçların sınavdan hemen sonra MEB sitesi üzerinden görüleceği söylendi. Siteye girmeye çalıştığımda giremiyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Acaba başka türlü öğrenme şansımız var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bugün B sınıfı ehliyet için E-Sınav merkezinde teorik sınava girdim sonuçların sınavdan hemen sonra MEB sitesi üzerinden görüleceği söylendi. Siteye girmeye çalıştığımda giremiyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Acaba başka türlü öğrenme şansımız var mı? Şimdiden teşekkürler.

Sistemde sıkıntı var sanırım. Yakın bir zamanda düzelecektir.

Ben ehliyet sınavına girdiğim zaman ATM gibi bir makine yardımıyla sonucumu hemen öğrenmiştim. O makineden yok muydu? Fiş gibi bir şey veriyor sonucunun yazılı olduğu.
Evet, sınavdan çıkınca hemen odanın yan tarafında ATM gibi kutu var oraya TC kimlik numaranı yazıp sonucu öğrenebiliyorsunuz.

Aynen, o makineye T.C'ni yazıp sonucu görebiliyordun direkt, bizde de vardı o makineden.

Ben Kağıthane E-Sınav merkezinde girdim. Makinada sıkıntı olduğu söylendi hocam o yüzden internet üzerinden bakın dediler
Ne kadara aldın ehliyeti ve süreç ne kadar sürdü.

Şubat'ta kayıt oldum 1.100 TL tanıdık kurstu biraz o yüzden indirim oldu. Teorik dersler falan vardı hiç katılmadım hocam. Bugünde ilk teorik sınavım vardı 90 TL sınav ücreti yatırdım sınava girdim

İlk ehliyete yazılmandan itibaren ehliyeti eline alana kadar geçen süre zarfı ne kadar acaba.

İlk ehliyete yazılmandan itibaren ehliyeti eline alana kadar geçen süre zarfı ne kadar acaba.
Başta kitapçık felan veriyorlar, derse çağırıyorlar sınava kadar 1 ay geçiyor. Direksiyon dersi 1 ay sürse, kalmadan sınavdan geçersen, işlemlerle beraber 2.5-3 ay sürüyor. Sınavdan kalırsan uzuyor.

Geri
Yukarı